Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült mostanában Miskolcon...

Ki szült mostanában Miskolcon a Megyei Kórházban?

Figyelt kérdés
Leírnátok a véleményeket, tapasztalatokat?Milyenek az orvosok, ápolók, milyen a környezet, tisztaság, stb. Minden érdekel, a negatív vélemény is.
2012. dec. 27. 09:14
 1/1 anonim válasza:
Én ott szültem tavaly októberben, egyik barátnőm szeptemberben a másik decemberben szintén a megyeiben nem véletlen. A semmelweisből kb. 16 hetesen jöttem el amikor Hollosy átba..ta a fejem. Egy szélhámos. Fogadtam orvost és szülésznőt is. Nagyon rendesek voltak velem. Csak pozitívumot tudok mondani. Ha van fogadott orvos vagy szülésznő akkor ha van szabad hely a külön szülőszoba helyeznek. Barátnőmnek a dokija síelt nem tudott bent lenni és az ügyeletes doki is rendes volt vele és még fogadott szülésznője se volt. Az osztályon is 4 nővérből kettő azért normális. A csecsemősök alapból flegmák viszont segítőkészek, kérdezni kell. A megyeiben mindegyik orvos normális engem míg bent feküdtem 5 doki megvizsgált, mind normális volt! A lenti befekvős osztály ultra gáz de tényleg, oda soha ne kerüljön be senki. Fent a tiszta folyosó ahova akkor visznek mikor megszülsz rendezett tiszta naponta jár a takarítónő. A fürdő a wc is kulturált. A szobák is elfogadhatóak. Ezerszer jobb kórház mint a Semmelweis, még akkor is ha mások azt mondják koszos kórház...
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!