Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Akiknek a terhesség...

Kismamák! Akiknek a terhesség alatt striásodott a bőre, milyen lett szülés után miután elértétek a végleges súlyotokat? Milyen lett a hasatok? Visszament a bőr rendesen vagy lóg? Esetleg képet kérhetnék akinek van?

Figyelt kérdés
Tudtátok valamivel kezelni? A sport rá tud segíteni a visszahúzódásban? Tippek? :)
2012. dec. 28. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya,pedig első perctől kentem folyamatosan.Szerintem az is baj volt,hogy túl gyorsan fogytam le,túl sokat,pedig nem akartam,mozogni csak most kezdtem,mert sokáig szoptattam,így eléggé lóg,viszont a kozmetikusom szerint nem teljesen reménytelen a dolog,speciális krémekkel,és sporttal lehet rajta szépíteni.Persze sosem lesz olyan,mint volt,de nagyobb bajom sose legyen:)
2012. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lóg és nagyon csúnya nincs az az isten hogy megmutassam. Sportolok, tornázok több mint egy éve fogytam sokat, izmosodtam stb. de ez nem javul...:(
2012. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én tervezem a sportot, mert tudom, hogy sport nélkül nem sokra megyek bőr ügyileg, meg mondjuk a korom is még jól jön a bőrhöz. Teljes lapos hasam sem volt soha, nem is tervezem, kis pocak kell mert szeretem csak attól félek, hogy bőr lesz helyette ami lógni fog. :( Néztem a bátyám hasát, ő 100 kg fölött volt régen, lefogyott nem rég és borzalmas ahogy kinéz a hasa :( :( Nem tudom, hogy a csíkok miatt olyan vagy csak mert nem ment vissza neki a bőr mivel nem mozgott. Én amúgy csak most kezdtem el kenni, mert ég és viszket. Nem kenegettem előtte, mert tudtam, hogy úgysem úszom meg, mert a hasamon kívül mindenhol van rajtam a sok hízás fogyástól. Az orvosi beavatkozást meg nem tervezem szülés utánra, mert pár év múlva még szeretnék 1 gyerkőcöt, vagy 2-t. Ki tudja :P :)
2012. dec. 28. 14:14
 4/13 A kérdező kommentje:
:O Neeee :( Akkor nekem sem fog sikerülni :( Nem tudom, hogy párotok vagy férjetek van-e, úgyhogy mind2t írom, őket nem zavarja? Mert végülis ha őket nem, akkor remélem, hogy az enyémet sem zavarná, és ha őt nem zavarja akkor engem sem. :)
2012. dec. 28. 14:17
 5/13 anonim ***** válasza:
csúnya :( igaz,hogy még 12 kilóre vagyok a kiinduló súlyomtól,de annyi már tuti nem leszek. Megelégszek azzal is,ha még 7 kg lemegy. Edzés nélkül nem lehet megúszni, mert a bőrt feszesíteni kell,ha csak diétázol,attól nem fog teljesen visszahúzódni. A páromat nem zavarja,de engem igen,rossz belenézni a tükörbe. 55 kg voltam az elején,a végére 81 lettem,gondolhatod.. :( mindent megteszek,hogy újra a régi legyek,az sem baj,ha 60 kg,csak így ne maradjon. Most viszont se időm,se energiám mozogni,pedig jó lenne neki állni már.
2012. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Szerencsére a férjemet nem zavarja(azóta kicsi zebrámnak hív,és azt mondja ez a szexepilem:)),és én ezt próbálom észben tartani,amikor kitör rajtam a "csúnya vagyok" hiszti.Olyankor ő kedvesen,és nagyon halkan,nagyon zárójelben azt mondja,ha akarom plasztikáztassam,de nem örülne neki.Én meg nem szívesen vállalnám,pláne,ha a szemében így is szexi vagyok.
2012. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2 es vagyok. Nappali fényben nincs az az isten hogy levetkőzzek előtte így has ügyileg. És ő se nézegeti különösebben. Nem zavarja természetesen mert sokkal fontosabb számára is hogy van 3 gyönyörű egészséges szépséges gyerekünk úgyhogy vmit vmiért.

És igen én azért most elég komolyan vettem a sportolást minden másnap futok, mellette kardió erősítés stb. 1 év alatt fogytam 17 kilót de így hogy mozgással IS pont ezért hogy feszesedjen a bőröm és ne úgy nézzek ki mint aki elfogyott a bőréből de az meg ott maradt, dehát sajnos a hasam így tapintásra jobb amúgy meg alatta ott az izom de a bőr az csíkos és lóg azzal nem tudok mit tenni:((

Pedig nmég viszonylag fiatal is vagyok...(31). Nem azt jelenti persze hogy neked attól nem sikerülhet!!! Lehet hogy csak nekem lett nagyon ronda.

Fura amúgy mert nem volt hatalmas hasam és nem is híztam olyan rengeteget terhesen (14-12-8 kiló a terhességekkel sorban) mégis tiszta merő csík lett...sajna genetika, anyumnak is ilyen volt.

2012. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A striák teljesen elhalványodtak.Látszanak de nagyon minimálisan.Mivel túlsúllyal kezdtem a terhességet,nem tudom milyen lett volna a hasam túlsúly nélkül :) most meg fogyok-fogyok és fogyok a hasam meg lóg :(

Terhességet 73 kg-val kezdtem 92cm-es haskörfogattal,most 62 kg vagyok a hasam maradt 92-es :( sportolni kellene,de eddig féltem a szoptatás rovására menne.De lassan beizzítom a szobabiciklit :D

2012. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én 18 vagyok, 97 kg, 32 hetes. 76 kg-ról indultam. Nagyon zavar. Hatalmas a pocakom és most vettem észre, hogy szakad a bőr ott is. Máshol nem zavar de a has az mégiscsak has és csúnya ha lóg. Tegnap mutattam a páromnak mondta Úristen mi az? Még nem látott ilyet. A többit amiből rengeteg van, eddig észre sem vette úgyhogy remélem nem fogja zavarni. Próbálok mindent elkövetni majd, hogy szép legyen a bőr. De ha nem lesz akkor ez van... Jól mondjátok, valamit valamiért! :) Bocsi ha valamit rosszul írtam de telóról nem tudok belejavítani a szövegbe.
2012. dec. 28. 21:09
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. dec. 28. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!