Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szex tenyleg beinditja a...

Ketteske kérdése:

A szex tenyleg beinditja a szulest?

Figyelt kérdés
Ha igy van, gondolom a spermaban van valami,ami kivaltja. Nektek bejott ez a modszer? Ha igen, akkor szex utan mikor indult a szules? Egyszeri vagy tobb alkalom kell hozza?
2012. dec. 29. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor indítja be, ha egyébként is indulna, tehát semmit nem segít, ha nincs még itt az ideje. Én is kipróbáltam, eredménytelenül. Azért csak próbálkozzatok! ;)
2012. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jött be.

Vagyis nem tudom...

8.-ára volt időpontom.

5.-én este adtunk neki, teljes odaadással, orgazmussal, stb... pár fájás, de semmi több.

6.-án este szintén

7.-én este megint próbálkoztunk, ugye, másnapra voltam kiírva... megvolt az akció délután 5kor, 9kor elment a vizem, és reggelre meglett a baba, szépen tágultam dokik szerint.

Hogy ebben mennyi szerepe volt a szexnek, tényleg nem tudom.

2012. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14-ére voltam kiírva, 2-án szeretkeztünk egy rendeset, 3-án reggel 7-kor elfolyt a vizem, 10,30-kor megszületett a lányom. Mások lányom szeretkezés nélkül is két hetet "sietett", úgyhogy a fene se tudja, befolyásolta-e?!
2012. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Jól tudod, az ondóban lévő egyik hormon segít a méhszájat érlelni, az érett méhszáj pedig kész a szülésre. ;) Én most a 37. héten 2 éjszakát 5 percesekkel végigjóslóztam, azóta semmi nem történt, összebújtunk 3szor, de nem indította be a szülést, viszont sokkal többet szúrkálódik odalent, ami lehet a tágulás jele. Mi nem szeretnénk siettetni a dolgot, de az igazat megvallva mindkettőnknek nagyon jól esik az együttlét. :) Idézek egy könyvből, egy szüléstörténetből: "Szeretkeztünk, mielőtt elaludtunk volna. A szeretkezés tette a babát be oda, és azt hiszem, most az hozta ki őt onnan!" :D Szerintem ez egy nagyon aranyos mondás. ;)
2012. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akár igaz is lehet, de...

A szülészeten hárman voltunk a szobában, és egy túlhordással befektetett kismamával beszélgettünk, nevetgélve jegyezte meg egyikünk, hogy össze kellett volna bújni a férjével... Erre mindegyikünknél kiderült, hogy szülés előtt együtt volt a párjával... Lehet véletlen is, de azért mi jót nevettünk, hogy bebizonyítottuk, hogy igaz a mondás.

2012. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem segített, pedig nagyon rádolgoztunk :)
2012. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített :) Mondjuk 3 amnioszkópia után is indítani kellett... :)
2013. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugytudom nem csak a sperma egyedi tartalma miatt indulhat meg, hanem az orgazmus hatására leginkább. Mivel sokan ovszerrel vedekeznek vagy a férfi el sem megy a nőben, az elovaladekban meg nagyon minimalia mennyisegu a spermium vagy nincsis benne.

Az orgazmus nagyobb eséllyel stimulál kisebb fájásokat!

2018. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!