Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres kismamák! Hányadik...

Ikres kismamák! Hányadik hétben szültetek? Egészségesek lettek a babák?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 35. hét után lettek meg császárral. Bár nem jósoltak nekik egészséget, és sok dokihoz meg kontrollokra jártunk, nagyon is egészséges, okos, szép, boldog gyerekek lettek mindketten, most két évesek.
2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
36. héten születtek császárral. Egészségesek.
2012. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Június 11-re voltam kiírva,június 7-én születtek,természetes úton,3100gr+2950gr-mal.
2012. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtetten,hogy Hála Istennek egészségesek:)
2012. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

3astól kérdezem ,hagyták majdnem 40 hétig? És nem is akartak császárt az orvosok?

Én ugy tudom 30 hetesen kórházba fektetik az ikres kismamákat, majd ha nincs baj betöltött 36 nál császár.

2012. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó. Nem minden esetben fektetik be a kismamát. Barátnőmet sem fektették be. Ő is majdnem 40 hátig hordta őket, és természetes úton születtek.
2012. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Várom a további válaszokat.
2012. dec. 30. 21:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem fektettek be,minden rendben volt,az utolsó 2 hétben kétnaponta jártam az orvoshoz.

Elméletileg is természetes szülés volt a tervbe,mert mindkét baba fejvégű volt,és be is volt fordulva az első.

Én úgy tudom nincs eleve császár,legalábbis ez alapján kerestem eleve orvost,és több,ikres kismama is ajánlotta.

Persze,ha nem fejvégűek a babák,és nincs rendben 101%-ig minden,akkor császár,a legfontosabb az egészség,de örülök,hogy nem így történt

2012. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére kevés az olyan kórház és orvos, aki fölöslegesen befekteti az ikres kismamákat esetleg hónapokra, aztán császároz 36 hetesen. Ha nincs gond, akkor erre semmi szükség, ráadásul akinek vannak nagyobb gyermekei, annak külön rossz a kórházi plusz bent tartózkodás.

Ha minden rendben van, akkor hadd fejlődjenek, nőjenek odabent a babák. Az a jó, ha minél tovább bent vannak a pocakban, és nem lesznek kis súlyúak, nem kell koraszülött osztályra menni. Ezt nem is kívánom senkinek.

Nekem sok ikres barátom, ismerősöm van, és kb. ugyanannyian szültek természetes úton, mint császárral. Ha mindketten fejvégűek, vagy legalább az A baba, akkor egy jó orvos levezeti a szülést, és ha lehet, befordítja a B babát is.

Első voltam.

2012. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem befektetnek egyrészt mert 2111-es a méhszájam november óta másrészt mert 100 alatti lett a hemoglobin értékem, vashiányos lettem pedig minden módon megpróbáltam pótolni, mert nekem is itt a nagyobb gyerek akit itthon kell hagyjak:( 34 hetesen kell befeküdjek eddig is saját felelősségre voltam itthon. Mindkét fiam fejvégű de ebben a kórházban nem igazán preferálják a sima szülést ikreknél a felléphető komplikációk miatt, pedig az elsőt gyerekem simán szültem, De nem bánom megbízom az orvosban. Ti nem voltatok vérszegények? Végig zárva maradt a méhszáj? Csak én jártam így pórul hogy senyvedhetek hetekig a kórházban? :(


33 hetes ikres

2012. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!