Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy mondtatok el a dokitolnak...

Hogy mondtatok el a dokitolnak hog csaszart szeretnetek? Hogy reagalt? Mas a tarifa?

Figyelt kérdés
Nem arrol szeretnek olvasni h h vagyok kepes ilyet kerni es stb.. Koszi a megertest! ( Szultem mar huvelyi uton. Tudom mit vallalok ha ig dontok )
2013. jan. 2. 19:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocs az elirasokert telefonrol irkalok!:)
2013. jan. 2. 19:07
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec mond el a véleményed a korábbi szülésről és megkérdezheted, hogy lehetne e programozott szülésed. Általában többet adnak ezért az orvosnak de nem mindenki kéri.
2013. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak egy olyan orvost kell találnod,aki ezt bevállalja!

Tarifát vagy mond,vagy ugyanannyi mintha hüvelyi uton szülnél.Amennyit gondolsz.Vagy magánklinika és fix tarifa...ajánlom a Maternityt...honlapon az ár!Korrekt és viszonylag olcsó és minőségi!Tapasztalatból...

Üdv.!

2013. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A maternityn az elejeton gondolkoztam, csak nagYon ragaszkodom a dokimhoz :( es mar nagyon a vegen vagyok.. 34 het. A napokban szeretnek beszelni a dokival errol, az elejetol ezen gondolkozok..
2013. jan. 2. 19:28
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Viheted a maternityre is,semmi probléma.Én a 36.héten mentem szerződni egy vidéki dokit vittem...
2013. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Esküszöm, nem kötözködni akarok, csak kíváncsi vagyok: miért jobb Számodra a császár?
2013. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mert a vagasokat jobban viselem mint a vajudast :)


Es nem volt fura h a dokit vitted? A doki nem erezte magatfurcsan? Megsem. Egy osszeszokott tarsasag. Meg ezen a verzion nem gondolkoztam.. De beszelek a dokimmal, hatha alapbol belemegy. Az uj korhazzal nincs bajom, vipbe mennek amugyis. De ugyerzem nem erzem a szulest most olyan jonak. Egyebkent meg mindig harantban van a lanyom.. Es menni se tudok olyan idegeket nyom, nem szandekozom igy szulni..

2013. jan. 2. 19:51
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, nem ezt várod... Első szülésem hüvelyi volt kisebb komplikációkkal, sokak szerint nehéz szülésem volt. A második progis császár eü okokból. 100-szor szülnék simán mint még egy császár. Sima szülés után bár fájt a sebem, de talpon voltam, császár után egy hétig nem tudtam kiegyenesedni, pedig nem hagytam el magam. Gondold át még...
2013. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Volt mar mellplasztikam hasplasztikam. Tudom milyen amikor vagnak es melyen vagnak.. A szulessel nem volt gondom. 4 ora alatt megvolt a lanyom. Fajt a vajudas, idozites is rossz volt sajnos.. Nekem fajdalommentesebb es egyszerub a csaszar. Ismeremmagam azert merem ezt kijelenteni. Amugy mindenkinek mas! Van aki meg se erzi ugy, van aki meg borzasztoan eli meg..
2013. jan. 2. 20:00
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem fura egyáltalán...ott működik ez simán hidd el.

Én megértelek,mindenki máshogy viseli a dolgokat,2 szülés sem egyforma.Engem császároztak,jól viseltem,másik csajszi nem viselte olyan jól...

2013. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!