Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek hosszú és fájdalmas...

Akinek hosszú és fájdalmas volt a vajúdása/szülése mikor lett újra "kedve" szülni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 22:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem öt év múlva.
2013. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem borzalmas volt a szülés 11hónapos a fiam. Nagyon sok gyermeket szeretnék. Még nem válaltunk kis tesót de már most félek. Úgy vagyok vele hogy a csodáért szenvedni kell. Meg hogy utána úgy is jobb lesz.
2013. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem még nem lett :) 3 éves a fiam. Eleve úgy indultuk neki, hogy vagy lesz kistesó, vagy nem, majd meglátjuk mihez lesz energiánk, türelmünk stb. De a szülés végleg betett :)
2013. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
:( ettől félek én is...3 gyereket terveztünk, de eléggé megviselt ez a fájdalom amit átéltem...igaz én október végén szültem, 2,5 hónapja de ha rá gondolok már attól összerezzenek...a várandósságom egy álom volt, a babám szintén egy tündér, imádom! a szülésem is elég háborítatlan volt, de a fájdalom az vmi irdatlan volt...18 óra, ebből 14 óra 4-5 majd egyre sűrűsődő intenzív falkaparós fájdalom..:-( nagyon szeretnék még babát, ezért érdekel nálatok hogyan alakult, mert mondták pár hét és újra szülnék majd, de nem nagyon jön ez az érzés...talán még korai is lenne ilyesmit érezni?!
2013. jan. 6. 22:27
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves volt majdnem a nagyobb amikor úgy voltam vagy most lesz tesó vagy még jó pár évig tuti nem...úgy voltam,ha az elsőt túléltem majd talán a másodikat is túl fogom és annál rosszabb már csak nem lesz....hát a második szülésemről annyit,hogy hajnal 2 kor kezdődtek a fájások 4 körül már rendszeres lett,5 előtt kicsivel már 10 perces volt így indultunk is pár percre a kórház,de már 5 perces fájásokkal értünk oda 5.20 kor...papírok,beöntés majd megjelent a dokim 5.40kor burkot repesztett és 6.03 kor meglett gátvédelemmel. Szülés után 2 órával jöttem mentem mintha semmi nem történt volna :) Nem viselt meg a szülés egy kicsit se...az elsőnél sokáig kínlódtam nagyon és talán emiatt is sokkal rosszabbul viseltem a fájdalmat meg úgy mindent mert teljesen kimerültem + akkor kívűl vágtak belül szakadtam, sokáig fájt az egész alsó részem stb stb Kívánok mindenkinek olyan szülést amilyen nekem volt a második!!!!
2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én 24 órát vajúdtam mire meg lett a fiam,de őszinte leszek nem emlékszem akkora nagy fájdalomra.Inkább a fáradtságra és az erőtlenségre emlékszem.Fájdalomra nem.

Most 3,5 éves a fiam,én már most is szeretnék,de a körülmények nem engedik,hogy tesó legyen.

Először akkor akartam kistesót,mikor 8 hónapos volt.

2013. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
de jó neked! remélem nekem is könnyebb lesz majd! a fájdalom ugyanolyan volt vagy az is másabb? nagyon kimerültem én is, nekem az a 6 hét nagyon kellett, addig tökre kóvályogtam és kész voltam lelkileg is, pedig egyébként minden rendben volt, nem volt okom panaszra.
2013. jan. 6. 22:41
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem egy évvel később lett kedvem szülni. :) Fura ez, mert nem a fájdalomra emlékszem elsősorban, hanem inkább arra, ami azután következett, hogy a kezembe foghattam végre a kisfiamat. :)
2013. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

1. kisfiamat két napig szültem. Nem tágultam, kézzel tágítottak óránként, oxitocin 8 órán át, ágyhoz kötötten, majd az orvos kinyomta belőllem.

Rá 26 hónapra született meg 2 óra alatt a kishuga.

És a kishug születése után 21 hónapra a kisöcsi 2 óra alatt.

Az első szülés iszonyat volt (érdekes módon a fiam a mai napig elég nehéz természet, kész hisztérika), a 2. és 3. szülésem szülésélmény (és jó természetű gyerekeke)!!!!! Mindenféle beavatkozás, bármi nélkül könnyen, gyorsan megszülettek, pedig bő 4 kg feletti babák voltak születésükor.

2013. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

6-os vagyok...

Az elsőnél az utolsó kb 1 órába amikor azt hittem ennél rosszabb nem lesz hát nagyot tévedtem :S szerintem a kezeimmel kibontottam volna a falat.... a doki meg csak azt hajtogatta,hogy nem elég erősek a fájások :S Lehet sőt tuti,ha nem kínlódok több mint egy napig sokkal jobban viseltem volna. A másodiknál miután nem voltam hulla sokkal jobban viseltem és tisztába voltam azzal is,hogy minél jobban fáj annál hamarabb vége, és minden fájásnál jó mély levegőket vettem és megpróbáltam magam egy szép helyre képzelni :) és utána olyan szinten voltam,hogy még simán megjegyeztem a dokinak,hogy akár holnap jönnék újra :))))

2013. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!