Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan oldottátok meg, hogy...

Hogyan oldottátok meg, hogy el tudjatok menni a 6 hetes kontroll vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Az én orvosomhoz nem kell időpontot kérni,viszont mindig rengetegen vannak,rendelési idő előtt egy órával sorba kell állni,ogy jusson sorszám.egész délelőttös program,a babát nem tudom vinni,nem tudom megetetni,pelenkázni stb.A nagyszülőknél lesz,lefejt tejet fog enni,de félek,hogy nem fogadja el.Cumisüvegből adják neki,vagy pohárból?Nem korai,hogy 7 hetesen távol legyen tőlem pár órát?
2013. jan. 16. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én úgy tudom előre behívják azokat akik 6 hetesre mennek. főleg ha baba is ottvan. de ez a normális szerintem. én magándokinál voltam igy nem tudom mi van az sztk-ba. de ezt hallottam mindenkitől.
2013. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vittem mindig magammal őket.

Igaz, magán dokim van, de várni ott időpont ellenére is kell, egy másfél óra nem ritka.

Megszoptattam.

Biztos van ott valami eldugottabb sarok.

Én a helyedben inkább megkérném a nagyit, hogy kísérjen el. Ő akkor látja, hogy hol áll a sorszámod, és szól, ha már következel, és ha kell, akkor addig elmész egy sarokba szoptatni, pelenkázni egy újszülött még nem forog, egy széken is át tudod pelenkázni, ha kell.

De az is lehet, hogy végigalszik 3-4 órát, amíg ott vagytok, nem kiszámítható.


Amúgy nekem is csak jó tapasztalatom van SZTK-ban, ha babával vagy kis gyerekkel mentem, mindig előre vettek, bármilyen dokihoz mentem, vagy csak sima vérvételre.

2013. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anyács ***** válasza:

SZTK-ban, a fogadott dokim meglátta a nevemet a rendszerben, és elsőként behívott! Rendelési időre értünk oda, voltak már előtte-

A kislányom addig mamával maradt, és az ég világon semmi gond nem volt!

2013. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én orvosom, aki nem volt a fogadott orvosom, hanem az ügyeletes, akkor hívott be, amikor ő volt az osztályon. Megbeszéltünk egy időpontot, 3-ig dolgozott, így a 3 órát. Bementem, nem kellett várnom. A Kisfiamra pedig a párom vigyázott, de simán vihettem volna magammal is.
2013. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is magánrendelésre megyek,sajnos neki nincs Sztks-s rendelése.Nincs eldugott sarok,sőt tele van férfiakkal a váró,mert fogorvosi rendelő van mellette,nagyon kicsi az egész..nem tudom mit csináljak,mert még nem volt nélkülem ennyi ideig.Ha elviszem magammal,de nem vesznek előre,akkor meg ott leszünk órákig úgy,hogy nem eszik,nem tudom tisztába tenni...
2013. jan. 16. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon, hogy mi a szokás nála, megoldható-e, hogy előre beengedjenek. (Amúgy a baba el lesz nélküled is, ha van tej :) ne aggódj!!)
2013. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is magándokihoz mentem, tejet lefejtem és anyám vigyázott addig rá. De ha Neked ennyit várni kell, akkor mindenképpen szólj oda telefonon, biztosan megértik. Tudod, a gyerek születésével egy kicsit mi is változunk. Én sokkal inkább kiállok azokért a dolgokért, ami a gyerekemmel kapcsolatos:-) Ne legyél szívbajos, a gyerek az első! Amúgy meg tényleg kibírják nélkülünk azt a pár órát ha van tejcsi, csak nekünk nehéz nélkülük...tapasztalat!:-)
2013. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Viszel egy tetrátvagy átlátszatla kendőt és tud enni:), és két széket összetolva tisztába is tudod tenni:). Ezek olyan technikai dolgok, amiket azért meg lehet oldani:).

Én mondjuk inkább félnék attól, hogy a váróban fertőzést szedtek össze...

Ha semmiképp nem szeretnéd magaddal vinni, akkor már most próbáljátok ki, hogy elfogadja- e a lefejt tejet, ne akkor legyen probléma ha mégsem. Akkor kell más megoldást keresni. MOndjuk akinél haynád, sétáljon vele a környéken, hogy ha enni kér, akkor tudjatok találkozni.

2013. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Apukával hagytam.:)Fejtem le tejet neki etetésre.Mire hazaértem már hiányoztam mind kettőjüknek.:)
2013. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én dokim esténként rendel.Megszoptattam a babámat 2 órát álltam sorba és fürdetésre hazaértem.Volt otthon neki tej lefelve és ha nem lett volna elég a kkor tápi is.
2013. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!