Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült innen valaki dr Lintner...

Szült innen valaki dr Lintner Balázsnál? Jó orvos?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a neten, elég jókat írnak róla de gondoltam azért megpróbálkozom itt is, hátha valakinek van személyes tapasztalata.

Bármilyen infót (pozitívat/negatívat) megköszönök! :)


2013. jan. 17. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Uh-n voltam nála kb. 6 éve, mikor aktuális volt nálam az ügy. :) Szerintem csak nézd a szemét és nem is veszed észre, hogy éppen szülsz. :)

Én nem nála szültem, de uh-n jól bánt velem, nagyon szimpi volt.

2013. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lassan 3 éve lesz,hogy nála szültem.

Fiatal doki,de szerintem abszolút megbízható,nagy szaktudású,rendes,olyan igazi doki:):)

Könnyű szülésem volt,alig 3 óra alatt lezajlott,így semmi különösebb beavatkozásra nem volt szükség.

Mi érdekel pontosan?

2013. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes uh-n voltam nála, és nagyon rendes volt. Alapos volt, és kedves, na meg türelmes (mert közben egy nő nagyon ráakaszkodott, még a vizsgálatra is benyitott, ő meg ahelyett hogy jól elküldte volna, szépen elbeszélgetett vele, megnyugtatta, tőlem meg ezerszer bocsánatot kért).

De nem nála szültem.

2013. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat mindenkinek! :)

Tekintve hogy nekem (sajnos) soksoksok negatív tapasztalatom van nőgyógyászokkal ezért most nagyon szeretnék egy valóban normálisat találni.

Az első szülésem 4 évvel ezelőtt volt, szörnyű volt, szerintem sikerült kiválasztanom az ország legrosszabb dokiját, pedig magánrendelés volt és elég rendesen meg is lett fizetve..

Ezt szeretném most elkerülni, fontos szempont nálam hogy kommunikatív legyen az orvos, ne kelljen belőle mindent harapófogóval kihúzni és ha kérdezek ne tőmondatokban válaszoljon. Világosan és érthetően beszéljen, ne szakszavakkal magyarázza el nekem hogy mi a helyzet hanem lehetőleg úgy, hogy én a kis tudatlan is megértsem. :)

Pontosan és figyelmesen végezze el a vizsgálatokat, szülés közben lehetőleg rám koncentráljon és a babára, ne pedig a szülésznővel vitatkozzanak az aktuális időjárásról vagy a politikai helyzetről..

Ha találok ilyen orvost akkor természetesen hajlandó vagyok megfizetni (ésszerű kereteken belül persze..) de nem akarok megint úgy járni mint az előzőnél..

Úgyhogy főként az érdekelne kedves második válaszoló, hogy ezek a kritériumok megvannak-e nála, illetve tájékoztató jellegű összegnek is örülnék, mennyi volt egy vizsgálat, szülés után konkrét összeget kér vagy annyit adtál amennyit gondoltál?

2013. jan. 17. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
En is uh-on voltam nala tobbszor is. Szimpatikus bar nekem tul fiatal. En jobban bizok a kicsit idosebbekben. Az en orvosom Melczer Zsolt, nagyon ajanlom!! O egyutt dolgozik a Balazzsal, oda kuld uh-ra. Minden kerdesemre mindig reszletesen valaszolt. A szulesen nagyon nagyon megvoltunk elegedve vele, vegig mondta h mi tortenik magyarazott amikor varrt h eppen hol tart. En nagyon ajanlom. Adjunktus, oktat is, ugyanott a sote IIn rendel.
2013. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ neked is, rákeresek az általad ajánlott doktor úrra is! :)
2013. jan. 17. 17:23
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Lintner Balázst választottad végül? Érdekelne a véleményed róla, én is most keresek egy megbízható orvost!

2013. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!