Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez? Tényleg láthatja...

Normális ez? Tényleg láthatja ezt az ultrahangon?

Figyelt kérdés

11 hónapja szültem, és már tervezzük a kistesót.

Tegnap csináltattam egy UH-t, hogy mennyire gyógyul a császáros vágásom, és a doki olyant mondott, hogy nagyon meglepődtem. Azt mondta, hogy több érett petesejtet is lát mindkét oldalon, és most nagy esélyem lenne, hogy ikreink foganjanak.


2009. szept. 1. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,láthatja..
2009. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hogyne láthatná! :) Ha szeretnétek ikreket, akkor hajráááá:)

2009. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze!!!

Nekem is látták, végül csak egy babám lett, de még mikor már kisterhes voltam akkor is látszottak plusz tüszök, és mondta is az orvos, hogy na ebből épp akár 3as ikrek is lehettek volna még jó h csak egy lett végül :)

2009. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akár össze tudnátok hozni akkor elméletileg,2 pár egy petéjű ikret,ha többet is lát mindkét oldalon:-)))

Hajrá

2009. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szeretnék ikreket, de a hegem még nincs olyan állapotban, hogy ekkora terhelést kibírjon. :-(

2009. szept. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!