Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esett valaki teherbe 103 kg...

Esett valaki teherbe 103 kg val? Hogy hordtad ki? Milyen ekkora sullyal a szules? Mennyit hiztal ra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 05:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Igy elhizva lehet teherbe esni? előbb fogyni kéne!
2013. febr. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Én 63 kilóval estem teherbe, de elsőnek üzenném, hogy aki gebe NA AZ NEM TUD TEHERBE ESNI! LEgalábbis sokkal nehezebben mint mások.
2013. febr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

anya 103 már most ,de még lehet ,hogy hízik néhány kilót a szentem ,

hát ez nagyon jó

2013. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 109 voltam az első gyereknél, 117-el szültem, 8 óra alatt első fájástól. Az 5. hónapban jött össze.

A másodiknál 104 voltam, szintén 117-el szültem, most 6 hónapos, 97 vagyok, és folyamatosan fogyok. Az első próbálkozásra összejött.

2013. febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Baràtnőm 103-al esett teherbe, 5 kg-öt szedett fel.

Az orvosa akkor vállalta, ha nem hízik sokat.

Császármetszéssel szült.

Én most 90-el estem teherbe. 5 hónap alatt 5 kg-ot híztam.

100-kg n szeretnék több lenni...

Az elsővel 60-kg-al estem teherbe, 33kg szedtem fel, 93-al mentem szülni, na azóta vagyok ilyen dagadt.

Az elsô terhesség sokkal könyebb volt mint ez.

Fittebb voltam, könnyebb volt hajolni, többet bírtam!

Kövéren hamar kifulladok, felmegy a pulzusom, sok a savam, puffadok...

A harmadik előtt Turi vissza fogyok, mert így nem kellemes a terhessèg!!


Foggy le előbb 20-kg minimum, terhesség alatt is figyelj magadra, és sokkal élvezetesebb úgy a terhesség!

Na meg Kövéren nem veszik észre sokan, hogy terhes vagy....

2013. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 90-el estem teherbe, 96 kg voltam mikor szültem, majd a szülés után a szoptatás alatt 75 kg-ra lefogytam és tartom.

Kedves első! Az meg sem fordul a fejedben, hogy a kérdező esetleg beteg és azért ekkora a súlya? Sajnos én is azért lettem annó 100 kg, majd akárhogy akartam nem tudtam lefogyni, aztán jött egy hatalmas idegeskedés, ott leadtam 10 kg és ezen stagnált is a súlyom. Közel 5 évbe telt kikezelni a betegségem, én 48 kg-ról kevesebb, mint egy év alatt lettem 100 kg. A dokim meg is mondta, hogy az eredeti súlyom nem is fogom már visszakapni. Még így 78 kg-mal is rosszul érzem magam a bőtömben pedig már elég jól alakul a súlyom, de nekem is voltak hasonló tapasztalataim (pl utánam kiabálták, hogy malac, vagy egy bácsika a munkahelyemen azt mondta, hogy magán is látszik, hogy szereti a zsírt..... stb.) Én nem kötöszködni szerettem volna ezzel, csak elmondani, hogy nem minden duci azért duci, mert sokat eszik és jól érzik magukat a bőrükben, hanem önhibájukon kívül azok és a fogyás vagy nem elérhető, vagy csak nagyon nehezen megy. Bocsi, de ezt le kellett írnom.

2013. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Akkor biztos érdekes lesz amit írok ;-)

115 kg-val estem teherbe. Szinte azonnal összejött a baba, ahogy szerettük volna! 5 kg-t híztam. Teljesen egészséges voltam, terhesség alatt még jobb vérképem volt, mint egyébként. ;-) Nem volt probléma a 9 hónap alatt! A szülés sem volt problémás, sima úton 3.5 kg súllyal született a bébi.

Attól mert valaki duci, nem feltétlenül lesz gond a teherbeesés, sem a szülés.

Több ismerősöm van, aki 50-60 kg-val évek óta nem tud megtermékenyülni. Ez nem súlyfüggő...

Egyébként nem mindenki bir lefogyni, én is évekig próbáltam előtte.

2013. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
102kg voltam, amikor teherbe estem és az első hónapban sikerûlt. Nem volt nehéz a terhesség, 12 kg-ot híztam. A baba rosszul ékelődött be, így császár lett.
2013. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hello, en vok a legszomorubb a sulyom miatt! A valaszokat koszonom, most jobb kedvem lett :). 11 eve mentem ferjhez, 2 evig nem estem teherbe, petefeszekatfuvas kovetkezett, mikor ebredeztem (21 eves voltam) a doki kozolte lehetetlen teherbe esnem, talan kally intezetben tudnak segiteni. 5 ev mulva teherbe estem, 3 muszakban dolgoztam akkor 69 kg voltam, korhazban voltam visszatartason, ugy engedtek haza, hogy ha akarom a babat a 9 honapot vegig fekszem, itt hiztam 40 kg ot, most 4 eves a lanyom, a kg at nem tudtm leadni, eszembe nem jutott h megegyszer ilyen aldott lehetek, most teherbe estem ennyi sullyal, es nagyon aggodom! Mert szeretnem a babat! :)
2013. febr. 3. 09:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire aggódsz, hogy újra feküdnöd kell, akkor annyit tehetsz, hogy a cukorbetegeknek szánt diétát csinálod. Ha változatosan érkezel, nem lesz gond, te sem fogsz hízni és a babának is meglesz minden tápanyaga, ami kell.

Én az elsővel 80 voltam, 103-mal mentem szülni. Mondjuk ebből rengeteg volt a víz. Szoptatás alatt meghíztam, nem tudtam 96nál lejjebb menni. Másfél éves koráig szoptattam.

Szerettünk volna kistesót hamar, de nem sikerült. PCO. Diéta, mozgás, gyógyszer, így sikerült 28kgot lefogynom. Mégsem sikerült. 4 sikertelen inszem, minden érték jó, mégsem sikerült. Majd feladtuk. Következő hónapban sikerült.

Tartottam a diétát, bár a cukrommal nem volt baj.

A baba időre született (az elsővel visszatartáson voltam), 3710g és 51cm.

Remélem tudtam segíteni.

2013. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!