Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottatok már a csendes...

Hallottatok már a csendes szülésről? Lehet kérni székesfehérváron? És csak akkor lehet kérni ha van fogadott orvosom? Mert nekem nincs.

Figyelt kérdés
Olvasta valaki Dr. Lenkei Gábor:méltósággal megszületni és szülni c. könyvét?Ez a könyv ír a csendes szülésről.Nagyon jó!
2009. szept. 4. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most akkor a háboritatlan szülés?
2009. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs.Én csendes szülésként hallottam róla.
2009. szept. 4. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ugyanarról beszélünk, szerintem kérdezz rá esetleg védőnőnél vagy a terhesgondozáson.
2009. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a kettő. De szerintem itt a Fehérvári kórházban nem lehet "kérni" pláne saját orvos nélkül meg különösen nem.

Sajnos. :(

2009. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én olvastam a könyve és a másik 2-t is, amire a Lenkei doktor hivatkozik, ezek jóval részletesebbek.

Én így fogok szülni, de Budapesten és nekem saját orvosom van, de én úgy gondolom hogy ha bármelyik orvossal meg lehet ezt beszélni.

Ha a helyzet az, hogy az épp ügyeletes orvosnál fogsz majd szülni és még ő vele is megbeszélném (vagy szólnék a páromnak, hogy ő beszéljen vele), hogy szeretnék csendet kérni, félhomályt és a köldökzsinórt ne vágják el azonnal.

Ha mást nem is minimum ennyit mondanék, neki nem tellik semmiből így csinálnia, de nektek meg fontos.

2009. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!