Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok szülésznőt Szolnok...

Ajánlanátok szülésznőt Szolnokon? Mikor kell felvenni vele a kapcsolatot? Milyen információkra van szüksége?

Figyelt kérdés

Igazából annyit tudok, hogy érdemes fogadni, mert ő van velem a vajúdás végéig, de semmi konkrét infom nincs. Minden információt szívesen fogadok.

Egy 22 hetes kismama


2013. febr. 6. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szolnokon élek, de nem itt tervezek szülni.

Szerintem ha pl a férjed bent lesz veled szülésnél és persze vajúdásnál, akkor szinte mindegy, hogy fogadsz-e szülésznőt vagy sem, mert a párod melletted lesz végig, ő szól a bent lévő szülésznőnek, ha kell neked valami, vagy ha nem tudjátok mi van, vagy ha bármi tanács kellene.

Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom - bár nem itt, Szolnokon.

2013. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, az én szülésznőm Lengyelné Betti volt, maximálisan meg voltunk vele elégedve. Bármikor hívhattam, ha szükség volt rá. Szülés előtt néhány hónappal már érdemes szólni nekik, mert úgy tudom, hogy korlátozva van, hogy egy hónapban hány kismamát vállalhatnak el és úgy tervezi.

Az NST is gyorsabban megy, mert vagy a szülésznőd csinálja, vagy ha nem ér rá, akkor is odaszól és behívnak hamarabb. Aztán az eredményt ő mutatja meg az orvosnak, tehát nem kell még arra is külön várni (mindenképp orvosnak kell látnia).

Amit még fontos tudni, hogy Szolnokon csak úgy fogadhatsz szülésznőt, ha fogadott orvosod is van.

Én felhívtam, hogy szeretném, ha ő lenne a szülésznő. Aztán elmentünk a párommal egy személyes beszélgetésre, mert ez ugye bizalmi kérdés.

Amúgy igen, ő van veled végig, ha megindul a szülés felhívod, onnantól intéz mindent, beöntés, borotválás, a vajúdás során bármiben segít, végig ott van, szól az orvosnak, ha hamarosan indul a szülés, szülés után pedig minden nap meglátogatott.

2013. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!