Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közel a szülés, vagy ez még...

Közel a szülés, vagy ez még nem azt jelenti? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

sziasztok! mai napra vagyok kiirva az első babánkkal, egész éjjel óránként fent voltam, egyszer a hasam fát, máskor meg a hüvelyemben éreztem ilyen nyilaló fájdalmat. pocak sokat keményedik, de az már hetek óta és rendszertelen, de ez a hüvelyi fájdalom, nyilalás ez eddig nem szokott lenni. kedden voltam orvosál-azaz 2 napja-, akkor 1 ujjnyira voltam nyitva.

ezek az éjszaka óta tartó fájdalmak jelenthetik, hogy készülődik kifelé a kisfiam, vagy még akár napokig eltarthat? tapasztalatok? köszönöm aki válaszol

40 hkm



2013. febr. 7. 06:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem föltétlenül jelenti a szülés beindulását a nyilaló érzés,de kivánom h minnél elöbb karjaidban tarthasd a babádat.én 36hetes vagyok és többször van nekem is nyilaló érzés a hüvelyembe a dokim azt mondta rá h csak a medencém készülödik a szülésre.gyors szülést kivánok :)
2013. febr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami indulgat, az biztos, hiszen ideje is van.

Amiket leírsz, nálam mindig hetekig tartó állapot volt, tehát konkrét jelnek nem venném, viszont mivel Nálad "új jelenség" a nyilallás, hátha jót jelent.


Összegezve, indulhat ma, vagy napok múlva (remélem nem indítanak feleslegesen idejekorán!)

Mihamarabbi örömteli babázást Neked!

2013. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!