Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni medencefájdalomma...

Szülés utáni medencefájdalommal-ami már csaknem járásképtelenséget okoz-találkozott már valaki?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt is fájt a medencém,de ezzel nem voltam egyedül,normálisnak tekintettem. Szülés után a fájdalom maradt,megspékelve éles farokcsont fájdalommal, de még erre is azt mondtam,majd elmúlik. Már 3 hónapja szültem és ott tartok, hogy ha nagyobb sétákra indulok a babámmal, utána járni is alig tudok,fáj a keresztcsontom, a forgóm, a térdeim, és a talpam is. Nyilván most az lesz hogy irány a doki, de arra lennék kíváncsi hogy akinek volt ilyenje, hogyan sikerült meggyógyulnia és egyáltalán mi ez? Mire készüljek,gyógytorna,csontkovács...?
2013. febr. 9. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz:)))

Kivizsgálnak, lehet a tehertől gerinc sérved lett.

2013. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is voltak hasonló fájdalmaim

a szülésznőmet kérdeztem, ő mesélte, hogy elég gyakran törik a farokcsont hüvelyi szülés közben, mert hátrafelé az biza nem hajlik. Idővel magától gyógyul, pihentetés van csak rá, hiszen begipszelni nem lehet

Nekem olyan 4 hónappal szülés után múlt el, szépen fokozatosan, lassacskánt egyre kevésbé fájt

nem mondom, hogy ez a baj, de elképzelhető, én nem mentem két pici mellett kvizsgálásra

2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam,elmegyek. De akinek valaha is volt bármi nem egyértelmű problémája, az tudja, hogy sokszor több orvoson és vizsgálaton keresztül esik mire kiderítenek valamit,aztán azt mondják jobb lett volna ha korábban jön. Csak szeretnék időt spórolni azzal,hogy hátha valakinek van tapasztalata.
2013. febr. 9. 22:25
 4/7 A kérdező kommentje:
A farokcsontom spec már nem annyira fáj,úgyhogy az valószinüleg külön történet, megnyomódott szüléskor, de már gyógyul. Én arra tippelek hogy szétcsúszhatott a medencém,és valami elmozdult a forgómnál...
2013. febr. 9. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:
És megértelek, hogy nem vágtál bele a vizsgálatokba, nekem csak egy van, de én sem tudok hetente nemtomhányszor vizsgálatokra járni úgy hogy szoptatok is..
2013. febr. 9. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno már a terhesség alatt is a farokcsontom fájt, de nagyon! Szinte végig! Ráadásul kisugárzott a a fenekembe, meg combomba!

A szülés után is elég sokáig fájt. Már 8 hónapos volt a gyerek, amikor mondtam a férjemnek, hogy lassan elmegyek dokihoz, mert ez nem normális. Akkor mondta egy ismerős, hogy a szervezetnek egy év kell,hogy visszaálljon szülés után!

És tényleg! Kb. egy-másfél hónap múlva már nem fájt!

2013. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A magától visszarendeződéstől azért tartok,mert ha rossz helyzetben vannak a forgóim,a szétcsúszott medence miatt,akkor elég rosszat teszek vele addig is ha használom..
2013. febr. 10. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!