Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Málnalevél tea okozott valakin...

Málnalevél tea okozott valakinek székrekedést?

Figyelt kérdés

Az van írva a tasakjára, hogy hasmenés esetére is javasolt. Hát nekem egész terhesség alatt székrekedésem volt. Most az utolsó hónapokra kezdett helyreállni a dolog. Ha elkezdem a málnalevél teát inni, nem térhet vissza a székrekedésem?

38 hetes vagyok


2009. szept. 7. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy állandó probléma a székrekedés. De a terhességem végén ittam a málnalevélteát és nem volt ilyen gondom. ( És végül könnyen, gyorsan szültem, úgyhogy biztos bevetem most a másodiknál is)
2009. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem irgalmatlan székrekedésem volt tőle, pedig amúgy a terhesség többi részében nem volt ilyen problémám.
2009. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hete iszom, és biztos vagyok benne, hogy a málnalevél tea miatt van székrekedésem. Soha nem volt ilyen jellegű panaszom, de most nagyon szenvedek tőle. Próbálok szilvalekvárt és gyümölcsös bébiételeket enni, egy picit néha segítenek. Sajnos én sem hallottam ezelőtt erről a mellékhatásáról, de most tapasztalom...

Próbálj mellé sok rostosat enni, hátha akkor nem lesz ilyen gondod.

2009. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!