Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri kórházban, Dr. Varga...

Egri kórházban, Dr. Varga Zsoltot ismeri valaki? Szültetek már nála és ha igen mennyit kért egy szülésért? Milyen ember? Mert én már hallottam róla jót is rosszat is, a véleményetekre vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak. Én mindkét gyermekemet nála szültem. Nincs fix tarifája, ha 3x megjelensz a magánrendelésén, (ahol mellesleg mindig megnézi uh-n a babát) természetesnek veszi, hogy ott lesz a szülésednél. Bármikor hívhatod, ha véletlenül nem veszi fel, visszahív. Szóval szerintem korrekt és rendes doki. Ha egyszer lesz 3. babám, akkor is nála szülnék.
2013. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott doki, terhesgondozáson sokszor találkoztam vele az sztk-ban és úgy hozta a sors, hogy pont ő volt ügyeletben, mikor szültem. Rendes volt, 2x jött oda, kérdezte hogy vagyok, biztatott, hogy minden rendben lesz és csak ügyesen...bár a kitolás résznél nem emlékszem, hogy ott lett volna, de szépen összevarrt (felszívódóval) és közbe is beszélgettünk. Szerintem rendes, egy fillért nem kapott.
2013. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is hallottam,hogy felszívódóval varr össze, és hogy csak ő csinál egyedül ilyet.
2013. febr. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!