Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy működik a császár a sote2-n?

Hogy működik a császár a sote2-n?

Figyelt kérdés
ha tudják hogy nem jól fekszik a baba és császár lesz, akkor is van vajúdás vagy nincs? apuka ott lehet? vagy esetleg van valami szoba ahova kiviszik a kicsiket apukának? vagy esetleg császár után is van 2 órás megfigyelés és együtt lehet a család? császár után mikor lehetsz a babával? miket kell vinni a babának? tele vagyok kérdéssel

2013. febr. 15. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem ott programozott császárral, vajúdni nem vajúdtam, az apuka a műtőbe nem mehetett be, egy közeli váróban várt, oda vitték hozzá megmutatni. Utána rögtön az őrzőbe vittek, több ágyas, ott maradtam 1 napig, az apuka egy kicsit ott lehetett. Pár óra elteltével hozták a babát kb. fél órára, aztán elvitték. Azt hiszem, este is behozták még. Másnap kerültem a gyermekágyas részlegbe, ott egész nap veled lehet a kisbaba. 2 éve adtak kórházi rugit, de pelenkát vinni kellett,mert 1 nap csak pelenkát adtak rá. Ajánlatos vinni a babának pótruhát, mert az enyém a kórházit teljesen összekakilta, és nem voltak túl lelkesek a nővérek, hogy másikat kérek. Vinni kell mindenféle tisztálkodószert, vécépapírt,popsitörlőt, olyan, mintha egy teljesen üres, felszerelés nélküli szobába költöznél be.
2013. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontossan így van! Bár nekem maguktól cseréltek rucit a kislányomon mert álandoan bukott. Nem lehetek együtt sajnos, csak sima szülésnél. 1 nappal előtte be kel menni a patologiára és másnap műtenek, vajudni nem vajudhac ha még is azonal visznek a mütöbe! Popsi törlö,pelenka, haza vivös ruci, kesztyű, sapi, igazából semmi más!
2013. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. febr. 15. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem: 2 óra vajúdás, pedig egyértelműen faros volt, nem is készültünk simára, műtét alatt apa vár a mellettünk lévő szobában, oda viszik mosdatni a kicsit, kamerázta végig, majd kézbe is kapta, engem varrtak, majd vittek az őrzőbe, a folyosón volt egy közös fotó, 12óra múlva a lábamon mentem le a gyerekért, mert nem hozta senki. Ruhát nem vittem neki, esti fürdetésnél kapott mindig újat, napközben és éjjel velem volt, én tettem tisztába, pelust kellett vinni csak ha jól emlékszem, 2 éve volt.
2013. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia,

én augusztusban szültem császárral >>mivel faros volt a babám, így biztos volt a császár, de ettől függetlenül hagyott a doki vajúdni, hátha a fájások hatására megfordul a baba..de sajnos nem így lett. Kb. 4 perces fájásokkal mentem a műtőbe (de magzatvíz nem folyt el pl) meg ezek még nem olyan "lekaparomafalat" fájások voltak :o), és amíg ez zajlott addig a férjem velem volt. A műtőbe nem jöhetett be, viszont a babát megvárhatta ott a szülőszobán. Éjjel 2-kor volt a császár és reggel 8-kor a saját lábamon mentem le a kisbabámat megnézni, délre pedig már le tudtam magam kérni a gyerekágyra, mert minél előbb a kicsikémmel szerettem volna lenni :o)!

2013. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!