Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlhordós kismamák, hogy...

Túlhordós kismamák, hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
40+3 h terhes vagyok, és semmi jele annak hogy a babám ki szeretne jönni, már olyan kíváncsiak vagyunk...
2009. szept. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 9 napot hordtam túl. Elfoglaltam magam, elfoglaltuk magunkat, kirándultunk, ilyesmi :)
2009. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En szerdara vagyok kiirva.Nagyon lassan telik az idö.Mar igy is neha depis vagyok,mar annyira szeretnek tul lenni rajta.Nagyon felek az oxitocintol,nem szeretnem ha azzal inditanak be.Hallottam rola,hogy az nagyon fajdalmas.Szerdan kell mennem a korhazba,remelem addigra meglesz a hercegnöm.Mind a kettönknek könnyü szülest,irj majd ha meg lesz a babad
2009. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ma töltöm a 40. hetet.... és készülök a kórházba, a dokim befektet! Sok sikert és könnyű szülést Nektek!
2009. szept. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerdára vagyok kiírva.Ha addig nem lesz meg akkor menni kell csütörtökön bügyürgetésre.Drukkoljatok!
2009. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!