Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hónapja szültem. Már szülés...

2 hónapja szültem. Már szülés után magas volt a vérnyomásom. Terhesség alatt mindig alacsony volt. Azóta i s szédelgek eppen eleget, van mikor a lábam is zsibbad. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség ,de én agydaganattól félek!Olyan fura érzések vannak a fejemben,mintha szétfeszölne sokszor,vagy a fél fejem fáj,a csont az arcomban(vannak rossz hátsófogaim is )Mikor jobban voltam ,akkor mértük ,és akkor 151/97 volt.

2013. febr. 18. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el dokihoz, lehet, hogy csak a vérnyomásodat kell beállítani, de mindenképp meg kell nézni.

Ne gondolj egyből a legrosszabbra, gondolj bele, ha agydaganat lenne, nem a szüléssel kapcsolódva jönne ki!

2013. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenképp menj orvoshoz, a lábzsibbadás pedig utalhat vérrögre, ezek elég veszélyes dolgok, tényleg sürgősen keress orvost. Lehet ,h semmi, de ki tudja. Az agydaganat nem valószínű azért :)
2013. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!