Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolsó hétben lévők hogy...

Utolsó hétben lévők hogy vagytok? Nem vagytok türelmetlenek, elnehezültek, nyűgösek stb?

Figyelt kérdés
Írjatok bmit magatokról ha jól esik leírni, legyen az jó vagy rossz érzés, körülmény.
2013. febr. 20. 15:16
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én mára vagyok/voltam kiírva.1-2 hete keményedek,görcsölgetek.Éjjel arra ébredtem hogy nagyon fáj a hasam,görcsölt.Először 3-4x 10percenként

,aztán kb2órán keresztül 5percenként jöttek fájások.De aztán két fájás közt elaludtam,és arra ébredtem,hogy elmúlt.Pedig már örültem,hogy itt az idő.Ma is sokat keményedek,görcsölök,de nem igazán rendszeres.meg nem is fáj annyira,mint kéne.állítólag jön a front is,jó lenne ha beindulna :)

2013. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èn holnapra vagyok kiírva, de 1 hèttel nagyobb a baba az uh alapján. Így fogalmam sincs hogy mihez viszonyítsak. 1.5 ujjnyira voltam nyitva másfèl hete, holnap megyek ismèt orvoshoz. Ctg rendben, fájásom egyáltalán nincs. összessègèben jól vagyok csak már nagyon türelmetlen. Aludni már nem nagyon tudok. Aggódok hogy nehogy bele kakiljon a magzatvízbe. Jó lenne már a kicsi kicsemet a kezembe tartani.
2013. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok a finisben...mégcska 36 hetes vagyok...

De már nekem sem jó semmi!

A babám még lehet be se fordult,hétfőn megyek dokihoz,akkor kiderül,eddig faros és haránt volt mindig...

De már nagyon türelmetlen vagyok,semmi nem jó,idegesít minden,lehet azért mert aludni sem tudok:S

Sehogy nem jó,iszonyatosan sok a savam,enni nem birok....mozogni se nagyon és a kedvem is elég ingadozó...

Hát ez szinte csak rossz,de nem igen van jó,talán az ha már a kezemben tarthatnám a picikémet már sokkal boldogabb lennék:)

2013. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!