Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik akiknek faros a...

Kismamik akiknek faros a babája, nem féltek hogy nem fordul meg a baba? Nekem egész a 32. ik hétig fejfekvésű volt, de átfordult, és csak remélni tudom hogy megfordul. Félek a császártól, szeretném természetes úton megszülnia picit.

Figyelt kérdés
34 hetes kismama
2009. szept. 10. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is megfordult már a fejemben, de szerencsére még mindig lefelé van. Nekem is egyből odafordult, amikor már keresztben nem fért el. Remélem, hogy nem tévedt el!!

Még neked is viszzafordulhat. Ha a második baba, akkor egészen az utolsó pillanatban is megfordulhat. Ha az első akkor szokták mondani, hogy 1-2 héttel a szülés előtt még befordulhat. Talán megtalálja még a helyes utat!!

Sok szerencsét!!!

38+3 hetes

2009. szept. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babucim is faros volt már a 30. héttől kezdve és nem is fordult meg a drágám. Pedig elkövettem mindent, hogy rávegyem. A létező összes praktikát kipróbáltam, amit itt a neten javasolnak. A homeopátiás bogyóktól kezdve a négykézláb-járásig. :D Végül császáros babám lett és nem bánom, hogy így alakult, pedig én is rettenetesen féltem előtte. Előtte sosem volt műtétem, fehérköppeny-szindrómám van és még így is azt mondom, hogy ki lehet bírni. :) H én kibírtam, akkor mindenki kibírja. ;) Azért kívánom, hogy forduljon be a babód, mert mégiscsak a hüvelyi szülés a természetes, de ha így maradna akkor se keseredj el. :) 15 hetes kislány anyukája

2009. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. hétre fordult irányba, a húgomé meg a 34. héten.

A dokim szerint az utolsó percig esélyes, hogy befordul a baba, vagy akár vissza is fordulhat.

2009. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!