Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha még sosem keményedtem,...

Ha még sosem keményedtem, akkor tényleg nagyon messze van még a szülés? V Vagy van olyan, h. minden előzetes görcs, keményedés nélkül indul meg? Örülnék, ha kicsit hamarabb jönne, de mindenki azt mondja, h. így ne is álmodjak róla.36hkm

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
én sosem éreztem keményedést.41 hetet mikor betöltöttem a szülésznő nst-n mondta, hogy most van keményedésem, én nem éreztem semmit belőle.Tehát én úgy szültem, hogy nem volt érezhető keményedésem...
2013. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szültem az első lányomat, hogy soha nem volt keményedésem, sőőőőt egy szem magnéziumot sem szedtem. Azt sem tudtam akkor még, mi az a magnézium:D

Na szóval soha nem keményedtem és soha nem jóslóztam. 38 hetesen megindult magától a szülés, akkor éreztem életemben először keményedést:)

Egyébként a dokik leállították akkor a szülést, mert úgy ítélték meg hogy nagyon kicsi még a lányom. Aztán végül 41 hétre, 3000g és 48 centivel született.


Ne aggódj, majd jönnek a fájások amikor kell.

Könnyű szülést!


29hkm.

2013. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem keményedtem soha, amikor 39+5ön program császárom volt, még full zárt méhszájam és egyenes nst-m volt, még 1 hétig minimum bent maradt volna magától.
2013. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha egy keményedésem,jóslóm nem volt.A kiírt napon volt 1 keményedés,de utána semmi.

40+2-re szültem,pedig mindenki azt mondta hogy hamarabb jöm :)

2013. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem soha keményedést.
2013. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és 41+1 voltam,mikor beindították a szülést,de fájásokat sem tudtak kelteni. Végül császár lett.
2013. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia :) Én voltam így a 37.héten mentem be a dokimhoz szokásos vizsgálatra,amikor azt mondta nekem ma este már a kezében lesz a babája :) el se hittem,semmi jele nem volt úgy kitágultam h nem éreztem semmit,nst se mutatott fájást de a szülés zajlott rendben úgy hogy csak a burokrepesztés után jöttek a keményedések,fájások,3,5 óra alatt megszületett első gyerkőcöm :)
2013. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!