Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első fájások mennyi ideig...

Az első fájások mennyi ideig tartanak?

Figyelt kérdés
Elég sokszor érzem már a joslókat, néha szabályos időközökbe is rendeződnek. Kb. 20 percenként jöttek, de mindig csak 15-20 mp-ig tartottak, aztán meg teljesen el is múltak. Volt úgy hogy majdnem egy napig semmi. Aztán megint előjöttek. Ha már rendes, igazi fájások jönnek, akkor azok hosszabb ideig fognak tartani?
2009. szept. 14. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a szülési fájások is olyan fél percig tartanak körülbelül, de érezni fogod, hogy ezek már azok, hiszen erőteljesebbek és intenzívebbek, mint a jósló fájások. Nekem 4 perces fájásokkal kezdődött a szülés (4 percenként fél percre "fájt"), és ez az idő gyorsan csökkent (3 perces, majd 2 perces...)
2009. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem olyan 40-45 másodpercig tartottak a fájások.

Nem voltak jósló fájásim ,de mikor elindult a dolog akkor már tisztába voltam vele ,hogy ennyi ma szülünk.

2009. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia,az én fájásaim is 40-45 másodpercesek voltak, 8 percenként jöttek eleinte, de mikor 2 percesek voltak, akkor is 40-45 mp-ig tartott egy-egy fájás. És tényleg tudni fogod, hogy az már az, én nagyon féltem tőle, hogy nem fogom tudni, de már az első fájásnál tudtam, hogy szülni fogok. Valahogy úgy ahogy előttem szóló írta
2009. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem zselés szülésindításom volt. Kb 40-45 másodpercig tartott egy fájás, már az elsők is elég kemények voltak. Eleinte 10 percenként jöttek aztán egyre sűrűbben. A végén már 5 perces fájásokkal toltak a műtőbe.
2009. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem burokrepesztéses, infúziós szülésindításom volt, és szinte rögtön 2 perces fájásaim voltak, de hogy meddig tartottak azt nem tudtam mérni, de soknak tűnt az biztos.Sokkal erősebb mint a jósló.Én rá 3 órára meg is szültem.sok sikert.

2009. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!