Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kismamák! Kinek...

Császáros kismamák! Kinek miért lett császár? Volt akit kérésére császároztak?

Figyelt kérdés
Nekem túlhordásom volt,sikertelen szülésindítás és szívhang probléma miatt lett császár. Én sima szülésre készültem, de nem bánom, hogy nem lett az.
2009. szept. 15. 07:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is túlhordás miatt szülésinditás.És nálunk is a rosssz szivhang miatt.Én egyrészt bánom,másrészt nem.
2009. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első faros, és koraszülött volt, a doki félt,hogy nem bírja a sima szülést.

A másodiknál toxémiám volt, és a kicsi szívhangja sem volt jó:(

Így a harmadik/tervbe van csak/már nem lehet máshogy:(

2009. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és várom még a válaszokat!
2009. szept. 15. 07:53
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem azért volt császár mert sajna nem voltak fájásaim.

Próbálkoztak mindennel, kúp, zselé, még oxitocin terhelésen is voltam, de semmi. Túl hordásom 10. napján próbálták oxitocinnal indítani(pedig nem is reagáltam rá)de mindhiába!

2009. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem minden simán ment, szépen tágultam csak babóm nem akart "lejönni", és szerencsére nem nyomták ki belőlem.mai napig hálás vagyok a dr.úrnak.
2009. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem is próbálkoztak mindennel, 2x kaptam zselét és oxitocinnal is próbálkoztak 2x nekem elég kemény fájásaim voltak, de ennek ellenére semmit nem nyíltam, pedig 50 órát vajúdtam egyfolytában.:S Nekem már megváltás volt a császár 2 nap szenvedés után.

2009. szept. 15. 09:44
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy indították meg, de alig volt fájásom, lassú és elhúzódó volt a szülésem, a babám meg óriási (4700g, 60cm)ezért császároztak 1 napi vajúdás után.
2009. szept. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első babám, semmire sem reagált, sőt inkább "feljebb" ment, mint lejjebb. A kiírt nap utáni 9-ik napon megcsászároztak. Második baba, másik doki...mindig kérdezte, hogyan szeretnék szülni, mondtam császár. Meg is császározott / ha úgy vesszük kérésre /, mondott egy napot mikor veszi ki, én mondtam, hogy akkor van a volt férjem szülinapja nem szeretném. Ekkor azt mondta, mondjak én egy napot, így lett 2 nappal később a műtét:))
2009. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt magzatvízem és azért császároztak
2009. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szállt le a medencébe a lányom így nem tágultam annyira se h indítani tudjanak.Olyan rossz helyen volt a lányom h meg is vágták szegénykém fejét.

Bánom is meg nem is.Bánom mert altattak így nem láttam megszületni de nem bánom mert nagyon hamar felépültem.

2009. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!