Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok szülésznőt/orvost...

Tudnátok szülésznőt/orvost ajánlani Szombathelyen?

Figyelt kérdés
Orvost nem lehet fogadni....szeretnék szülésznőt, de senkit sem ismerek. Hogyan működik ez? Hol keressek? Előtte tudok beszélgetni vele, hogy szimpatikus e? Vagy van olyan orvos, aki végig melletted van vajúdáskor/szüléskor ? Köszönöm
2013. márc. 15. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal sem orvost, sem szülésznőt nem lehet fogadni. De én ajánlom neked Barabás Józsefet, a második lányomat nála szültem, nagyon jó orvos, csak jót tudok róla mondani. Hozzá jártam terhesgondozásra is.
2013. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülésznőt lehet fogadni Szombathelyen, orvost nem. Keresel egy számodra szimpatikust, és megbeszéled vele. Utána írtok egy kérvényt a főnővérnek, aki engedélyezi. (Ezzel nem szokott gond lenni, bár ha jól tudom 3-nál többat nem engednek egy embernek vállalni.) Nekem nem volt fogadott, de sokat voltam kórházban, és akkor mondták el a szülésznők, hogy mi a menete. Sajnos a választásnál nem tudok segíteni, mert csak arcról ismerem őket. Orvosok közül én Németh Leventéről hallottam jókat. Hogy mennyire tud melletted lenni, az persze az egyéb elfoglaltságaitól is függ.
2013. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem hamarosan új osztályvezető lesz....ésmegváltozik ez az eszement rendszer itt.
2013. márc. 15. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért le akarják cserélni a Koppányt?

Egyébként most hozzá járok, de kissé mogorva.

1-es.

2013. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítólag igen :) Ha új osztályvezető lesz, akkor talán lehetséges az,amihez alapvető emberi jogod van : orvost választani!
2013. márc. 16. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülésznőt lehet választani Szombathelyen orvost nem! A Barabás pedig már nincs is az országban. Szerintem a szülésznő nagyon sokat tud segíteni. Én is remélem, hogy ezt az idióta szemléletet megváltoztatják!!!
2013. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező !sikerült szülésznőt találnod?
2013. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még nem....aug 1 hetében lesz esedékes.....még érdeklődöm :) egy telefonszámom már van, akit ajánlottak....de dokim szerint még várjak picit....:)
2013. ápr. 10. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!