Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gerincferdülesüek, epiduralis...

Gerincferdülesüek, epiduralis erzestelenitesnek voltak hatasai nalatok szüles utan? Kerem hozzairni, miota van a gerincferdülesetek es ha meghatarozhato, milyen mertekü?

Figyelt kérdés

"- Mikor kell mindenképpen alkalmazni az epidurális érzéstelenítést?

- ... Léteznek azonban olyan betegségek, amelyek kizárják ennek a módszernek az alkalmazását. Ilyenek például bizonyos gerinctorzulások, -ferdülések, továbbá nem használható, ha nincs megfelelő szakszemélyzet."

[link]



#szülés #PDA #gerincferdülés #EDA #epiduralis erzestelenites
2013. márc. 16. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hááát... nekem még valamikor ált. iskolában állapítottak meg kisebb gerincferdülést ( 32 éves vagyok ). Nem húztam ki magam és ezért. Nem látott azóta doki, de még mindig nem valami jó a tartásom.

Sima anesztes adta az epidurált most januárban.

Nem mondott semmit a gerincemre...simán beadta.

Utána 2-3 hétig alig tudtam a hátamon feküdni, mert fájt a gerincem.

Nem tudom, ez a gerincferdülés miatt volt-e vagy amúgy is fájt volna-e...

2013. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb 10 eves korodban törtent gerincvizsgalaton? Kellett gyogytornara, uszni jarni emiatt?

Ha az EDA elsöre sikerült (tehat összenövesek miatt nema akadt el a tü es ömlött az injekcio tartalma mashova), akkor sztem nincs összefügges.

2013. márc. 16. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, én sem vagyok biztos, h van összefüggés, de valamilyen mértékű g. ferdülésem van, ezért írtam...

Nem jártam gyógytornára, csak úszni, meg egy pántot vagy mit kellett viselnem, ami hátrahúzta a vállamat,de azt ellinkeskedtem...

2013. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaidat!

Es örülnek meg több valasznak!

2013. márc. 18. 10:20
 5/5 Kerria ***** válasza:

off:


nem kaptam EDÁ-t, de rossz testtartás miatt (és újbóli babavárás végett) én is várom a továbbiakat!

2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!