Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol tudok venni Miskolcon...

Hol tudok venni Miskolcon steril ruhát apának a szüléshez? Az összes patikából elzavartak. Az OMKER-ben van, de az nem steril. Vagy az nem baj? Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 15:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
A kórházat, ahol szülni fogsz, kérdezted? Mert minekünk ott a helyszínen kellett megvenni, és fizetni érte.
2013. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Miskolcon a Semmelweisben csak úgy mehet be az apuka, ha az ott található automatából vásárolja meg az "apacsomagot".

3,v. 4 ezer, már nem emlékszem pontosan.

2013. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én is Miskolcon szültem és nekünk adtak a kórházban, olyan 3 ezer forint körül volt ha jól emlékszem.
2013. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

köszönöm,kérdeztem, lehet a kórházban venni, azt is tudom,hogy 3E ft. egyébként nekem azt mondta a dokim,hogy bemehet apa "nemodavalósi" ruhába is,csak megfelelő legyen (jó minőségű,nem hálós,átlátszó).

szeretném olcsóbban megúszni,mert irdatlanul sok pénz egy egyszer használható ruháért 3E ft... (még ha lehet is használni második szülésnél is,akkor sem olcsó!) azt olvastam it több helyen,hogy patikában 500-1000 ft. de itt egy patika sem hallott ilyenről. Az omker-é meg nem steril,de nem tudom,hogy ez baj-e...

2013. márc. 25. 16:00
 5/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget mondok/kérdezek, de a festéshez szoktunk venni papírruhát, fehéret. Azt nem lehet ott használni. Pár száz ft-ért vehetsz, és csak ott bontod ki. Bocs, ha hülyeséget írtam, csak gondoltam, ha nem feltétlenül kell a kórházi, hátha az is megteszi.
2013. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy,jó tipp lenne,de a doki elmogyorózta,hogy milyen legyen,a kritériumokba meg sajnos a festő ruha nem fér bele :S
2013. márc. 25. 17:31
 7/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is mondták, hogy 3 ezer lesz, de alapítványnak megy, mint az ultrahang képek ára. Így egye fene, annak nem sajnálom.

Igazad van, hogy csak egyszeri alkalom, de felbecsülhetetlen nem? :)

2013. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
tényleg alapítványnak megy? erről nem is tudtam. egyébként nem járok már tovább utána, ott fogjuk megvenni,de így legalább már nem sajnálom azt a 3E ftot:) és hát igen,apának természetesen akkor is megérné,ha 150E-et kérnének el érte :)
2013. márc. 26. 12:12
 9/31 Viktoria1978 ***** válasza:
Sziasztok:) En Nemetorszagban szültem 5 hete, apas szüles volt, de a ferjem a normalis utcai ruhajaban volt bent velem. Fel sem merült a korhazban ez a kerdes, hogy steril ruha a papanak. Elvagta a köldökzsinort, velem fujtatott, fogta a kicsit, farmer es egy pulover volt rajta. Miert kell otthon steril ruha? Nem lehet, hogy ennek is anyagi vonzata van, mint ahogy az is kerdes, hogy mennyit kell fizetni a dokinak, szülesznönek?
2013. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A 7es vagyok, igen újszülött alapítványnak, mi az ultrahangon még számlát is kaptunk a képről.

Gondolom itt is adnak majd.

Áprilisban már nekünk is itt az idő, alig várjuk :)

2013. márc. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!