Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Szolnokon dr....

Horvát Sára kérdése:

Milyen orvos Szolnokon dr. Erdődi Zoltán? Hogyan vélekedtek róla?

Figyelt kérdés
Arra lennék még kíváncsi, hogy egy-egy rendelésen,és a szülésért mennyit kért tőletek
2013. márc. 26. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Látom nem friss a kérdés, de azért válaszolok. Én hozzá jártam és nagyon szerettem! Kissé kimért, komoly, de nekem megnyugtató volt nála lenni. (előtte másik orvoshoz jártam, de nagyon rossz tapasztalatokkal kerestem újat.) Szóval a terhesgondozáson vizsgálat, UH, kép, receptek, mindig 2.800-at kért. Szülésre nem mond árat! Annyit adsz amennyit gondolsz. Az egyetlen hátránya a sorszámos rendszer, sajnos nem lehet hozzá időpontot kérni. A rendelőjébe kb reggel háromnegyed 7 körül kirakja a sorszámokat és azzal mehetsz később vissza. Jah a sorszámok így is elfogynak általában negyed óra alatt. Azt hiszem ez is sok mindent elmond. Nagyon jó orvos és korrekt! Csak ajánlani tudom!
2013. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!