Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek használtak a homeopátiá...

Akinek használtak a homeopátiás szerek, málnalevél tea első szülésnél, azoknak a másodiknál/többediknél is bevált? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert nekem, bár nem tudom biztosra, de beváltak az első babánál, 36. héttől ittam a teát és szedtem a homeos bogyókat, 40. héten szültem, nagyon gyorsan 2,5 óra alatt tágultam ki teljesen! Most újra babát várok, mindent ugyanígy fogok csinálni, és reménykedek, hogy most is segíteni fog!

34hkm



2013. márc. 26. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
szia 3gyereknél ittam a teát 2,5ora alat meg lettek a két kicsi ök vágás varrat nélkül igaz inditotak de hamat ki bujtak:-)sok sikert!!!
2013. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem újra beválik majd nálam is! Már nagyon izgulok! :)
2013. márc. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!