Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Márciusra kiírt kismamák?...

Márciusra kiírt kismamák? Babaztok mar?

Figyelt kérdés
Időre jött a baba? Vagy előbb? Vajúdás hosszú volt e? Ki hogy érzi magát?

2013. márc. 28. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szió! Pont ma 2 hetes a pici lányom. :) 14én született 21:40 kor. Ki írt után 1 héttel indítottak. 8 óra vajúdás. Az utolsó 3 óra kegyetlen volt. Este 8kor még úgy volt hogy császár lesz,mert semmit nem tágultam. Aztán 1 óra alatt teljesen ki tágultam és magamtól elkezdtem nyomni. Úgy futottak az orvosok hozzám. Nekem a varrás jobban fájt mint maga az egész szülés. Kívül belül varrtak. Most már rendben vagyunk. Te kedves kérdező? :)
2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Március 10-re voltam kiírva de február 11-én császárral jött világra a kislányom. Sajnos nyakára, mellkasára tekeredett a zsinór de hála az égnek időben kiderült h baj van így minden rendben lett :) Már most nagyon jó minden szépen összeszoktunk kezd a napi rutin is beállni :)
2013. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baranka ***** válasza:
Nálunk 19 nappal jött korábban a baba. Vajúdás kb másfél óra volt. Úgy mentem be a kórházban, hogy két ujjnyira ki voltam már tágulva, kaptam oxitocint is. Faros volt szegény csajszim. Most már jól vagyok, mintha nem is szültem volna :-). Pedig szülés után lett egy ödémám is.
2013. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nálunk megvárta a kiírt napot kisfiam, 20an született. Hat hogy őszinte legyek nehezebb volt a szules mint első gyermekemnel. 2ejjel voltak fajasaim, majd 2. Nap de lett meg 11:10re....

Mar itthon vagyunk, szokik össze a család...

2013. márc. 29. 12:35
 5/6 A kérdező kommentje:

Engem is varrtak, és ez a része- felepules, mozgás nagyon jól megy mar, ez gyorsabb mint elsőnél!

Ami nehéz, h most be vagyunk zárva:( ebben az időben nem lehet kimenni sétálni- pedig kicsit jó lenne.

2013. márc. 29. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
március 2re voltam kiírva, 6.-án született meg. magától indult a vajúdás, végül a szülőszobáról toltak a műtőbe komplikációk miatt. szerencsére mindketten jól vagyunk :)
2013. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!