Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+6 hetes terhes vagyok....

38+6 hetes terhes vagyok. Tegnap olyan fájásaim voltak, hogy a lábam is beleremegett, de 1,5 óra után nem bírtam, lezuhanyoztam és elmúlt. Mikor lesz ebből baba szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Emberi számítás szerint néhány nap múlva. Amúgy meg, ezt senki nem fogja neked megmondani.
2013. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt sejtettem :) Akkor úgy kérdezem, hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben. És ha igen akkor mikor lett meg a babája?
2013. ápr. 8. 07:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem két hétig folyamatosan jóslóim voltak.

A 3. gyerekkel meg 38. héten mentem dokihoz vizsgálatra, kérdeztem, mikor lesz belőle gyerek, azt mondta, hogy tuti kihúzza végig. Másnapra megszültem.

Nem lehet megmondani! Senki nem tudja előre soha! Hamarosan, az tuti :)

Könnyű szülést kívánok!

2013. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38 + 1 hetes vagyok, 2 hete vannak jóslóim, ha nem tudnám hogy csak jóslók már 10-szer beszaladtunk volna a korházba, még rendszerezödtek is aztán csak elmúltak, az én dokim szerint is kihúzom a végéig! Pedig már nagyon várom, kitartás neked is, jönni fog a baba amikor kell! :)
2013. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem feltétele után, másnap 10 óra 10 perckor jött az első fájás és szivárogni kezdett a magzatvíz. 12 óra 35 perckor megszületett a fiam, egészségesen :)
2013. ápr. 16. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mondtam :DDD


Jó egészséget kívánok, és sok boldogságot a picurhoz :)

2013. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot kívánunk! :)
2013. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!