Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Abortuszra mikor lehet menni...

Abortuszra mikor lehet menni legelőbb, hány hetesen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bármikor,amint végigjártad a kötelező útvonalat. amúgy meg szerintem egy orvos megfelelőbben tudna tájékoztatni,mint itt bárki.
2013. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Bármikor, ha már kimutatható a terhesség.

De mire eljutsz odáig, minimum 7 hetes leszel.

Mivel alapból az utolsó vérzéstől számolják a terhességet, mikor kimarad, már 4 hetes terhes vagy (28 napos ciklust tekintve). Az orvos UH-n kb. 6 hetesen látja, utána még családvédelmi, gondolkodási idő, előjegyzés stb.


De talán a megelőzésen kellene gondolkodni, nem azon, hogy mikor menjél kapartatni.

2013. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt nemrégen sajnos,....ahogy van szívhang az orvos megírja a papírokat a családgondozóba, ekg,vérvétel, bekell jelentkezni a korházba ..de oda csak a családgondozo utan tudsz mert ő írja a papírt, 8hetes voltam amikor elvették
2013. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ezt kérdezted, de nem gondolkodtál az örökbe adáson? Nagyon sokan várnak kisbabára. :( Jól gondold meg a döntésed.
2013. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisskata73 válasza:
Kedves 2/4 ! Kissé durva voltál! Sajnos én is éppen az a dilemma előtt állok, hogy mikor kapom meg a papírokat. 3 gyerekes családanya vagyok, gumihiba okozta a bajt ( sajnos nem szedhetek gyógyszert, a spirált meg bevonták). Ha eseteleg megtartanám ( és most jelzem a 4/4-nek is ) elveszíteném az állásom, ezáltal a lakást és a lányom továbbtanulását. Te mit tennél? Próbálj belegondolni más helyzetébe is, mielőtt "beszólsz" !
2013. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon sajnálom amin keresztül mész. Biztosan nagyon nehéz neked, de jól gondold meg hogy döntesz, hallgass a szívedre. Kívánom (imádkozom érte), hogy valami csoda történjen és megtartsd/megtarthasd a picit :(
2013. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!