Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a székesfehérvári...

Szült valaki a székesfehérvári Szent György Kórházban? Ott létezik VIP szoba?

Figyelt kérdés
Több kórházban is olvastam, hogy van ilyen, de a fehérváriról nem. Egy ágyas szoba, külön zuhanyzóval esetleg plusz ágya az apukának. Fehérváron van ilyen? Előre is köszönöm!

2013. ápr. 21. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs :((( Legnagyobb bánatomra. Én többedik babámat várom és mindenképp ilyet szerettem volna de itt nincs ilyen más városba meg félek hogy nem érnék már be, autóban szülni meg nem szándékozom.

Néhány doki betegei a 2 ágyasba kerülnek ( Hagymásy, Schandl stb.) de ott is lehet szobatársad plusz apuka nem jöhet be.

Lehet azóta változott (én 18 hónapja szültem ott) de nem hinném...

Én is a 2 ágyasban voltam akkor (1.5éve) de nem jöhetett be senki a kórterembe és sajnos volt szobatársam is, ami persze úgy nem volt baj, nem zavartuk egymást vagy ilyesmi csak a gyerekeim se jöhettek be meg apa se csak ott a folyosón meg félig belógva a kórterembe, ez nagyon rossz volt.

2013. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, na akkor biztos nem Fehérváron szülök! Nagyon nagy gondolkodóban voltam, hogy hol, mivel Fehérvári vagyok itt szerettem volna! De hallottam, hogy nagyon bunkók a csecsemős nővérek és ez a katonaság sem tetszik! Nagyon elgondolkodtam a Telki kórházon, 50 perc, azt csak kibírom! Nem hiszem, hogy a drágaságom olyan gyors lesz! :) Sok boldogságot a lurkókhoz!:)
2013. ápr. 22. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Telki korhazat valasztottam, nem messze lakom Fehervartol! Szivesen valaszolok kerdeseidre!
2013. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fehérvári csecsemősnővérek túlnyomórészt inkább túlterheltek, nem bunkók.

Én is nagyon tartottam tőlük, mert sok rosszat hallottam.

Aztán amikor odakerültem, akkor valóban nem voltam elájulva tőlük segítségnyújtás terén. Viszont ennek inkább az az oka, hogy bármekkora forgalom van, egy csecsemősnővér van csak (elvétve azért volt, hogy kettő volt, fürdetéskor).


Mi szülés után majdnem 20-asn voltunk az osztályon, senki nem tudott segíteni, hogy fogjak neki a szoptatásnak például. Egyedül voltam a szobában, gondolhatjátok, milyen "jó" volt elsőgyermekesként így..


De amikor hétvégére sokakat hazaküldtek, akkor szerencsére jutott azért idő, hogy segítsenek. Persze vannak segítőkészebbek, és bunkóbbak, de ezzel nekem alapvetően nem volt bajom, inkább a rendszer az, ami problémát okozza (egy csecsemős nővér nem tud szétszakadni és mindenkinek segíteni).

2013. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad tapasztalataidat! :)
2013. júl. 9. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!