Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontrollra szerintetek...

6 hetes kontrollra szerintetek mehetek másik dokihoz is?

Figyelt kérdés
Nem tudom más volt-e már így, de a dokihoz akinél szültem elég körülményes elmenni a babával, ráadásul hiába magándoki, van úgy hogy 1-2 órát is várni kell. Szerintetek másik, közelebbi dokihoz is mehetnék kontrollra?
2009. szept. 26. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha a szülészhez mégy, próbáld megoldani.
2009. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én dokimnál is 1-2 órát várni kell amúgy mert nincs bejelentkezés , de a 6 hetes kontrollt soron kívűl megcsinálja, gondolom épp a baba miatt. Próbáld meg telefonon felhívni és egyeztetni.Szerintem így a normális, főleg a magánba mész.Másik dokohoz..., nem tudom. Én előbb próbálkoznék.

szia

2009. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rossz véleményem van erről. Csak azért írom le neked a történetemet, hogy lássd ilyen is van, és bármely másik doki is tutin el tud látni.

Én a2. tehességem alatt a 9 hónapot végig csináltam egy fizetős (magán) dokival, akinél szintén legalább 1,5-2ó volt a várakozási idő. Aztán mire jött volna a szülés, már 150e Ft-ot hagytam ott nála. Megkérdeztem, hogy én hívjam-e fel, vagy majd a korház értesíti a szülésemről, mire nagy nyugodtan azt mondta, hogy ő akor itthon sem lesz, mert épp külföldre utazik! De ha adok neki 70e és a szülésznő párjának még 40e, akkor talán egy másik alkalommal utazik el. :( ...

Szóval egy "idegen" dokinál szültem, és nagyon meg voltam vele elégedve. Ezek után úgy gondolom, hogy szaktudása minden orvosnak van, és bár ki meg tud vizsgálni, ha épp SOS az ügy!

Kívánom, hogy neked ennél sokkal szebb emlékeid legyenek!

2009. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha tényleg nem megoldható akkor keress fel egy másik dokit magánba és beszélj meg vele egy időpontot, hogy ne kelljen várakoznod. De előbb sztem a fogadott dokidnál próbálkozz akinél szültél.

Minden jót! És jó babázást!

2009. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha az lát 6hetesen, aki levezette a szülést, ismer.
2009. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat/véleményeket!
2009. szept. 26. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz mész, akihez akarsz, nem kötelező ahhoz, akinél szültél. Én sem annál voltam.
2009. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi szülés után elköltöztünk 250km-re, eszetlenség lett volna visszamenni a magándokimhoz, aki amúgy épphogy bent volt szülésnél...

Másnál voltam, de nem is értem, miért lenne fontos ugyanoda visszamenni? Ha komplikáció mentes volt a szülés, mindegy, ki néz, csak nőgyógyász legyen, szerintem.

2009. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!