Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Ruzicska Zsoltról (Szigetv...

Dr. Ruzicska Zsoltról (Szigetvár) mik a benyomások és milyen a szigetvári kórház?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 17:47
 1/3 anonim válasza:
100%
Én is nála fogok szülni.nagyon rendes orvos.segitőkész.A szülészetet most adták át nagyon szép.ha megakarod nézni,kattincs ruzicska zsolt.hu-ra ott mindent megtalálsz.
2008. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én 33 hetes kismama vagyok.1 babámat várom. Nagyon megvagyok vele elégedve.Rendes,ha bármi gond van nyugodtan hivhatod.Kérdéseidre válaszol.A szülészetet most adták át nem rég nagyon szépen meg van csinálva.A szülésznőkröl meg az csecsemős nővérekről sok jót hallottam.Többet akarsz tudni ruzicska zsolt.hu-ra kattints ott megtalálsz mindent a doktor úrról és a kórházról.33 hetes kismama
2008. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

sziasztok!


Épp nőgyógyászt keresek és lehet, hogy a Ruzicska dr lesz a választott.

Párommal babát tervezünk, de közbejött a pm alulműködésem és most, hogy helyreállt szeretném kivizsgáltatni magamat, hogy minden rendben van-e!

Szerintetetk elvállal? Hormon vv, uh, rákszűrés?


Ezt a kórháznál végzi TB-re vagy magánban? Várom a válaszaitokat!


Gratulálok a babákhoz!

2012. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!