Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! Szerintetek...

Császárosok! Szerintetek műtét után 5 nappal haza tudok sétálni? 30-35 perc az út hazáig.

Figyelt kérdés
Sajnos máshogyan nem tudjuk megoldani a hazautat.
2013. máj. 5. 16:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem!!!!

Taxi!?

Busz !?

Ismerős aki hazavinne?

De ha nem tudsz hazamenni, haza visz a mentő!!!

2013. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól is érzed magad, még kímélni kell a tested, amennyire lehet a feladataid mellett. Úgyhogy ha egy mód van rá, valahogy máshogy menj haza!
2013. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Mire haza érsz, szétválhat a heged, el is vérezhetsz!!!
2013. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Ezt előre megmondani nem lehet. Én 5 nap után hazamentem, de a hasam is fájt még, bár attól még elcsoszogtam a kórházban, viszont a spinális érzéstelenítő miatt olyan fejgörcsöm volt, hogy gyakorlatilag ülni nem tudtam! Ahogy függőleges helyzetbe került a fejem, elkezdett fájni és néhány percen belül már görcsben volt a hátam közepétől a fejem búbjáig mindenem! Két algopyrint vettem be, kocsival kb. 15 perc volt hazáig az út, de szó szerint sírva estem be a lakásba, az ágyba, mert azt hittem ott halok meg! Szóval nem tudni előre, hogy neked hogy reagál előre a szervezeted, van aki simán sétálgat már napok múlva, de én nem voltam ilyen szerencsés. Otthon is örültem, ha a vécéig ki tudtam menni. :S

Úgyhogy én a helyedben mindenképpen megszervezném, hogy legyen aki hazavisz, ha nincs családtag, ismerős autóval, akkor inkább taxi!

2013. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Tilos ennyit gyalogolni mert aztán a végén a mentő visz visssza félútról. Keressetek valakit aki haza tud vinnni. A tömegközlekedést sem engedik főleg remélem nem a babával akarsz hazamenni igy. Kérdezz utána a korházban hogy mentővel vagy betegszállitóval nem tudnak-e haza vinni. Egyéb műtétek után is sok ember igy jut haza. Ez is egy komoly mütét gondolom ezesetben is megoldható csak iőigényesebb mintha egy ismerős haza visz. Nem hiszem el hogy nincs egy rokon, ismerős barát, szomszéd bárki akinek nincs egy autója és nem képes ennyire hogy haaz vigyen. vagy hivjatok tait vagy bármi de ennyit ygalogolni eszedbe ne jusson. Sima szülés után sem tudna a nők 99%-a nemhogy császár után.
2013. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
nem
2013. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2x szültem már simán és mindkétszer vígan hazasétáltam.
2013. máj. 5. 17:44
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

4-es én is így voltam mondjuk annyi nekem 3 nap után elmúlt a kórházba szóval mire mentem haza nem fájt hála az égnek de vmi borzasztó fájdalom volt.

Egyébként szerintem nem fogod bírni. 3 hét után mentem ki először a babával sétálni 1,5 órát sétálgattunk de végére már nagyon elfáradtam. Akkor gondolod milyen lesz ez 5 nap után. De mondjuk mindenki szervezete más de ha meg tudod oldani inkább ne válaszd a gyaloglást. Csak jó tanács!

2013. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Sima szülés után én is vígan haza tudtam volna sétálni. De a császár egy nagy hasi műtét, szerintem azzal nem nagyon kellene ennyit gyalogolni, legalábbis nem 5 nap után.
2013. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 perc alatt (ami elvileg 10-15 lett volna) sétáltam haza + 2 emelet. Apa vitte az ordító gyereket én meg utánuk botorkáltam és potyogott a könnyem. Szép menet voltunk :) Egyébként bababarát kórház volt, úgyhogy előtte is mozogtam eleget, de valahogy kapaszkodó nélküli nyílt terepen, hasban kényelmetlen utcai ruhában sokkal nehezebb volt, mint csak a szoba vagy ritkábban a folyosó egyik végéből a másikba vánszorogni.
2013. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!