Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miert kell kerulni az ulofurdo...

Miert kell kerulni az ulofurdot missed ab utan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert nincs telejsen zárva a méhszáj és bejutnak a bacik, víz, minden, ami nem tesz jót. És mert alapból van egy gyulladásos állapot, aminek gyógyulni kell, a meleg víz pedig ezt inkább rontja mint javítja.
2013. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos en tegnap furodtem igy, bar rovid ideig. most hoemelkedesem van, 37fok es rossz a kozerzetem. az ulofurdo lehet az oka?mit tegyek?
2013. máj. 5. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, de a 37 fokos hőemelkedés duma nagyon nevetséges...
2013. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Butasagokat irnak semmi gyulladas nincs Egyszeruen a mehszaj is zarva van de egy mm nyilas van rajta ott bekerulhet a furdoviz de nem veszesenveszelyes a dolog.

Ha mar nem verzel akkor szexelhetsz es furodhetsz is semmi gond nem lessz ez egy nagyon regimodi tanacs sok kutatas kimutatta tiszta kad semmi gond nem lessz belole.

2013. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pihenj és igyál sokat, ha holnap reggel is rossz a közérzeted és emelkedik a hőd, szerintem szerintem menj vissza az orvoshoz, biztos ami ziher! Ha egyéb tünetek (erős fájdalom, ilyesmi) is jelentkezne, akkor ügyelet. De ne izgulj, biztos nem lesz semmi baj!

- az első válaszadó voltam újra -

2013. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

Kedves 3 valaszolo mi a nevetseges azon, hogy hoemelkedesem van es rossz a kozerzetem.Szamomra nem az egyaltalan.

2013. máj. 5. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy a 37 fok a normál testhő...
2013. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem mindenkinek! Nálam is a 37 már rossz közérzettel jár. Vicces, mert a hőemelkedést rosszabbul tűröm, mint a lázat. Valahogy akkor sokkal jobban szenvedek, nyűglődöm. Szóval én megértem, hogy rosszul van, nálam a normál 35,5-36-8...
2013. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!