Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor éreztétek...

Szülés után mikor éreztétek szükségességét, mikor lett kedvetek egy kis szépítkezéshez?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mikor mentetek először kozmetikushoz, fodrászhoz stb.
2013. máj. 8. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szeptember 15-én szültem és október közepén már fodrásznál ültem,mivel melírozott hajam van így muszáj volt,de jó volt kimozdulni is 1picit úgymond feltöltődés volt számomra!Amugy szerintem mindenki maga érzi, hogy mikor kell menni szépítkezni!
2013. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 3 héttel mentem először fodrászhoz, azóta hetente járok, úgy, mint a szülés előtt.
2013. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén? Szülés után 2 órával, már kértem tükröt mg fésűt az uramtól :)
2013. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
császároztak...ahogy fel tudtam kelni az ágyból! :-) fodrásznál közvetlenül szülés előtti napon voltam,így csak 4 hét múlva mentem legközelebb.kozmetikus vagyok,tehát az arcápolás,sminkelés nálam alap,még akkor is ha csak itthon szoptattam.műkörmöm is volt/van,oda is 4 hetente járok.
2013. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szülés után 7 héttel voltam fodrásznál. nagyon csúnya töredezett volt már a hajam, mentem volna előbb is, de párom csak akkor ért rá, hogy vigyázzon a picire.
2013. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!