Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egy héttel szabad...

Szülés után egy héttel szabad intim tornázni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy van gátsebem.
2013. máj. 9. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném 6 hètig...
2013. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kórházban a szobatársamnak azt mondták lehet,igaz ő császárral szült.De utána,vizeletürítési gondjai lettek,és javasolták,hogy csinálja,akár már ott is.(2 napja szült)
2013. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem meg széklettartási gondjaim lettek ezért kérdezem.
2013. máj. 9. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
az orost kérdezd meg de én nem tenném.. Sajnos szülés után gyakoriak az ilyen problémák de hamar rendeződnek. Nyugi nem marad ig. Inkább elgyeél kicsit türelmes, biztos helyre jön. Az inkontinenciás problémák akár fél évig is tarthatnak szülés után, aztán helyre jön az is.
2013. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Nagyon remélem hogy tényleg nem marad így mert ez nagyon ijesztő. Tegnap a sebész javasolta az intim tornát és rá is kérdeztem hogy nem e baj a gátsebnek. Azt mondta nem, de azért kicsit furcsa volt nekem is. Most felhívtam a nőgyógyászom ő meg azt mondta hogy várjak egy hónapot.
2013. máj. 9. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után másnap már volt a kórházban,gyógytornász jött a kórterembe és csináltatta velünk 3 gyerek után semmi gondom.
2013. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szülés után 2 nappal a kórházban jött a gyógytornász és "intimtornáztatott". azt mondta, erre nagy szükség van, hogy minél hamarabb minden visszaálljon az eredeti állapotra. egyáltalán nem fájt, pedig gátsebem is volt és repedtem is rendesen. persze azért óvatosan csináltam :)
2013. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!