Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány héttel...

Szülés után hány héttel szexeltél először? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 19:21
 1/10 Kerria ***** válasza:

2 hónappal utána (na ez nem pontos, de 8. hét után volt valahogy)


Nekem nagyon fájt :( kb. 1 év után éreztem olyan jól magam együttléteknél, mint azelőtt. Bár azért hozzá tartozik, hogy szülésnél én szertelen széjjel szakadtam :(


Ismerősömék, alig várták a 6 hét leteltét, a kontrollt, utána máris együtt voltak, és ahogy meséli neki minden oké volt. Őt is gát metszették és varrták (szakadni nem szakadt).


Nagyon egyénfüggő ez a dolog!

2013. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon gáz, hogy én 2 hete szültem és már nagyon kívánom?
2013. máj. 27. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Betöltött 5. héten, mennyei volt!!!

Már nem véreztem, gátmetszésem se volt, ezért mertem.

Szerencsére nem fájt, az orgazmusaim azóta szinte még jobbak.

2013. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, én is kívántam már szülés után pár nappal, majd beleőrültem, de amíg véreztem nem mertem kockáztatni.

3. voltam

2013. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt gátmetszés. Kicsit még vérzek:/
2013. máj. 27. 19:51
 6/10 Kerria ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz ha kívánod! Ha már nem vérzel akkor szerintem próbáljátok meg ;)
2013. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mind a két szülésem után megvártam a hat hetet, elsőnél semmi gond nem volt,másodiknál az első pár alkalom nagyon fájt, mind a kettő a császár volt!
2013. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az nem gáz,ha kívánod,de nem tanácsos ilyen hamar.Hiába nem volt gátmetszésed,és nem vérzel.Nagyon nagy a fertőzés veszély,még óvszerrel sem ajánlott.Az első gyereknél 6 hét uán,a másodiknál 9 hét után(csak akkor jutottam el orvoshoz)
2013. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
és amíg nincs sex addig a párotokat orálisan elégítitek ki?vagy sehogy?
2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-8 héttel, a 6 hetes kontroll után vmikor, hát kb úgy fájt, mint életem elsője, meg még a következő jónéhány is :( Pedig én is nagyon kívántam már előbb is, de így egy időre azért elment a kedvem.
2013. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!