Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pitvari sövényhiány miatt...

Pitvari sövényhiány miatt lehet természetes szülésem? (Mindenkinek megy a zöld kéz! )

Figyelt kérdés
Még csak tervezzük a babát, de nekem pitvari sövényhiányom volt amit műtöttek is. Szerintetek természetesen is szülhetek vagy csak császárral. Tudom, hogy először az orvosomat kellene meg kérdeznem, de hozzá a jövőhéten megyek.
2013. máj. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem senkinek nincs arról gőze mi ez a pitvari....
2013. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy lyuk, ami valakinek összenő vagy záródik. Nekem nagyobb volt ezért műteni kellet. Katéteres úton egy fémlemezzel zártak.
2013. máj. 29. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem és a helyedben nem is forszíroznám, h bmiféle szívrendellenességgel hüvelyi úton szüljek, veszélyes rád is és a babára nézve is. én ezeknél a kérdéseknél azt szoktam válaszolni (volt egy szürkehályogos kismama is), h ha atlálnék orvost, aki azt mondja, h lehet spontán, azonnal keresnék egy másikat, aki császároz, mert sajnos igenis történhet tragédia.
2013. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt sövényhiány és magától záródott + egyéb szívműtét 3 hónapos koromban.

Nem tudom nálad ez mivel jár, gyógyszer, kontroll..?

Nekem csak kontrollra kell járni 2 évente. Terhesen voltam is voltam szív UH-on és végül 2-szer szültem simán. Mindkétszer elég hamar rendbe jöttem.

2013. jún. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem záródott magától mert nagy volt, gyógyszert 20 éves koromig szedtem. Must 26 éves vagyok évente kell mennem a Gottsegen Györgybe.
2013. jún. 1. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!