Igazi fájások?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, egésznap menzi szerű tompa fàjdalmat érzek, és fàj a derekam is. Nem tudom mérni az időt mert folyamatosan fàj. A fájások nem erősödnek, de nem is mulnak el.Lehet hogy be indult a vajúdàs? Ha most születne a babàm kora szülött lenne? 1 hete voltam uh-n 2900 volt a sulya.

2013. máj. 30. 23:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy néha ki sugárzik a lábamba is a fájdalom, és nem nagyon erősen fáj.
2013. máj. 30. 23:30
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez még nem az igazi,2500gr alatti súlyú babák koraszülöttnek számit.

5gyermekes

2013. máj. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy most feszíti a feje a medencédet, nekem az volt ilyen folyamatos fájdalom, kb. ebben az időben. Viszont a jellege és ahogy kisugárzik, az olyan. De az nem tompa, majd megérzed.
2013. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem vajúdás, nekem rendszeresen volt ilyen egész napos 3-4 héttel szülés előtt. Az igazi fájásokat nem fogod elkeverni, az nem folyamatos, hanem jön-megy, egyre erősödik és sűrűsödik. Akkor nem lesz ilyen, hogy nem tudod mérni, mindegy, hogy pakolsz vagy tévét nézel vagy akármit csinálsz, pontosan érezhető lesz, amikor jön meg megy. És 37 hetesen 3 kilós baba egész nyugodtan megszülethet egyébként :)
2013. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez arra utal, hogy tágítja a medencédet a baba, nyomakszik lefelé, de nem jelzi a szülés beindulását.

Az utolsó hetekben ez normális jelenség. Én is tapasztaltam, többször is.


Fel fogod ismerni a rendes fájásokat, addig meg kitartás!

Amúgy semmi probléma nem lenne, ha beindulna akár ma, de ez még nem az lesz.

2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A "többszört" úgy értem, hogy több terhesség alatt. :o)

5

2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Feltennék itt még egy kérdést:)

Mitől lehetnek izomgörcs szerű erős össze húzódásaim? Többnyire csak egyik oldalamon érzem az alhasamban,Annyira erősen hogy nem tudok ki egyenesedni. Nektek is volt hasmenésetek utolsó hetekben?

2013. jún. 1. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Méh izmai okozza,a baba súlyától,ha át mozdulna a baba enyhülni fog.

5gyermekes

2013. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia, nekem is így volt már 34. héttől. Időnként erős alhasi görcsök, derékfájással, ha bevettem magnéziumot akkor elmúltak. A 39. héten még kórházba is mentünk, azt hittük ez már szülés. De csak jóslófájások voltak, és nyílott a méhszájam.

Igen, hasonló volt mint neked, izomösszehúzódással, és erős fájás az oldalamban.


Én azt hittem hamarabb fogok szülni, de még mindig nem akar jönni a baba. Már a 41. hétben vagyok, minden nap várjuk a szülést.


Írj, mi újság, elmúltak a fájásaid? Igen a betöltött 38. hét előtt még koraszülöttnek számít. A tüdeje még nincs teljesen kifejlődve, úgy tudom.

2013. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

36 hét előtt számít koraszülöttnek, ezen már nem kell aggódnod.


Nekem most a második babánál szinte az eleje óta vannak ezek az oldalt lévő izomfájdalmak, olyan, mintha sokat, gyorsan gyalogolnék, most a 3. trimeszterben kifejezetten sokszor van, szerintem most már nyom ott valamit a baba, vagy észrevétlenül furán vagy szokatlanul tartjuk magunkat, ilyesmi lehet - végül is a méhizom is ugyanúgy izom :)

2013. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!