Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mennyi idő telt...

Császár után mennyi idő telt el, mire orgazmusod lett?

Figyelt kérdés
Intim kérdés, de felmerült bennem. Aki szeretne, és tud, válaszolna? Tudom, a hat hét a minimum, amit ki kell várni a behatolással, és teljesen jogosnak is tartom. De erotikus álmaim vannak, egyszer még úgy is éreztem, mint ha álmomban elmentem volna. Okozhat problémát, ha önkielégítek vagy a párom simogat? Hány napot, hetet kell ezzel várni császármetszés után? Mit gondoltok, mi a minimum?
2013. jún. 11. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek és követ nem kérek,mert ezt már megkaptam :)

Én nem birtam várni a 6 héttel 4 hét után már csináltuk.Nekem amugy is gondom volt az orgazmussal kb a 25. héttől sajna nem sikerült elmennem igy maradt a maszturbálás,de az is babra munka volt.Megvoltam ilyedve mi lesz ha ez igy marad ??De hála ugyan ugy volt minden ahogy szokott :)

Ha megakarod várni a 6 hetet tedd,de attól maszturbálhatsz

2013. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, ha kibírom, akkor kivárjuk. De nagyon vágyunk egymásra, bár látom a páromon, hogy a heg és az aggodalom irántam visszatartja, és ez így lesz jó darabig. De azt remélem, a simogatás belefér majd.
2013. jún. 11. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

A simogatás belefér.

Mi kibírtuk a 7. hétig (addig volt kis maszatolásom),pedig a terhességem alatt szinte nem is szeretkeztünk.

Természtesen én kényeztettem a férjem,ő pedig simogatott :)

2013. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!