Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha betöltöm a 40. hetet akkor...

Ha betöltöm a 40. hetet akkor mindennap kell menni Nst-re? Sote II, hogy megy ez befektetnek vagy mindennap be kell járni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a SOTE I-en szültem. a 40. héttől mindennap be kellett mennem NST-re, és a 41. héten kellett befeküdnöm, szülésindításra.. amire aztán végül nem került sor.
2013. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én most töltöm a 40. hetet és úgy tudom mostantól 2 naponta kell járni. Be biztos nem fektetnek, egyrészt ha minden kismamát befektetnének, aki nem szül a 40.hétig, akkor tele lennének a kórházak, másrészt tapasztalatból is tudom, hogy ctg-n szoktak lenni 40+os kismamák és ők is "bejárósak".
2013. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!