Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges az, hogy ikreket...

Dorina90 kérdése:

Lehetséges az, hogy ikreket (mármint van-e ilyen program vagy ilyesmi) szüljek?

Figyelt kérdés

Kicsit talán butaságnak hangzik (az is), de én nagyon szeretnék egypetéjű ikreket. A kérdésem az lenne, hogy van-e ilyen lehetőség, hogy ikreket szüljek. Nagyon sok helyen olvastam ilyen dolgokat, és meg szeretném tudni, hogy lehetséges-e. Előre is nagyon köszönöm!

És elnézést ezért a furcsa és buta kérdésért.



#szülés #ikrek #ikrek szülése
2013. jún. 19. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Elmész lombikra félmillióért, és akkor nagy esélyed lesz rá. Mást sajnos nem tudsz tenni.
2013. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lombikra megy, ott nem egypetejuek lesznek...
2013. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gondolom mesterséges megtermékenyítésben gondolkodsz. Elég kicsi az esélye, hogy valamelyik embrió egypetéjű ikerré váljon. (Meg merem kockáztatni, hogy kivitelezhetetlen, ahhoz annyi embriót kéne gyártani, amihez a petesejtet belőled szedik ki, hogy a gatyátok is rámenne, meg az egészséged a sok hormon miatt.) Kétpetéjű persze megoldható. De szerintem oltári nagy butaság azért befolyásolni, mert neked ez a vágyad.
2013. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ez azért nem így működik, legyenek egészségesek aztán örülj nekik
2013. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem és nem is lenne legális, azt sem döntheted el, hogy fiút vagy lányt szeretnél.
2013. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez egy kicsit elkeserítő, de nem baj, hiszen apukám fiút szeretett volna, és mégis lány lettem de ő a világon mindennél jobban szeret. :)
2013. jún. 19. 20:08
 7/15 A kérdező kommentje:
És ha már itt tartunk, akkor tegyük fel, hogy egypetéjű ikreim lesznek. Akkor annak mennyi az esélye, hogy az egyik nem fejlődik úgy mint a másik, és a nagy, "megeszi" (vagyis egybeolvadnak)a kisebbet? Százalékban gondolom.
2013. jún. 19. 20:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Járj utána, viszonylag gyakori, de komolyan mondom, hogy ne rugózz ezen!
2013. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi. Nem rugózok ezen a témán, csak többet szeretnék megtudni, érdekel ez a téma. ;)
2013. jún. 19. 21:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egypetéjű ikreim vannak. Nem lehet befolyásolni, hogy azok legyenek, bár az ember ugye szeretne mindig mindent a markában tartani. Ők egy csoda, isteni ajándék, akárcsak a nem iker babám.


Ajánlom Métneki Júlia Ikrek könyve c. csodálatos könyvét, melyben valóban mindenre választ kapsz, ami érdekel, és amit már feltárt az orvostudomány.


Százalékos arányt nem lehet mondani az eltűnő (felszívódó) ikrekről, mert sokszor az előtt megtörténik, hogy az ikerség ténye kiderülne.

2013. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!