Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sos mikor szülök meg?

Sos mikor szülök meg?

Figyelt kérdés
2 napja távozott a nyákdugóm, azóta barnázom. kb 8 órája erősödő görcseim vannak, derekamtól előre sugárzik a hasamba, és annyira fáj, hogy hányingerem van minden fájásnál, és lépni sem birok. rendszeresen jelentkeztek 5 percenként, ezért be jöttem a kórházba, bent tartott a dokim, de a méhszájam csak 2110. Azt mondták, hogy csak jóslók, nem hiszem el hogy a jósló fájások ennyire fájhatnak.Én úgy tudtam h a jósló fájások menzi szerű görcsök amiket ki lehet bírni nem túl fájdalmasak.. Mikor lesz ebből baba? Volt olyan kismama akinek ugyan olyan erősségű volt a jósló fájása mint az igazi?? 40 hkm

2013. jún. 22. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De irigyellek! Nem tudom mikor lesz babád,de kitartást kívánok! Drukkolok!
2013. jún. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hol tartassz? Sajnos en is igy jartam, nagyon sokaig tartott mert nem nyiltam...de jo lenne tudni hogy mi van?
2013. jún. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mikor az első fiam szültem,már bent feküdtem a kórházba egy ideje.....ott volt egy kismama 40. hétbe neki 3 napig voltak ilyen fájásai,így a dokija 3. napon felhívta a szülőszobára adott neki oxit 6 óra múlva meg lett a lány.....
2013. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt,én is bent feküdtem már.Vasárnap éjjel arra keltem az nst nem mutatott fájást.Hétfőn amúgy is kaptam volna 1 órára oxit mert már túlhordtam.Meg is kaptam 10-kor.Akkor nem éreztem,hogy erősödne.Délután 5kor mentem le a szülőszobára,hogy valami lesz.Végig kaptam az oxit mert nem voltak erősek a fájásaim.Este 20-50kor megszületett a lányom.:)

Sok sikert és jó egészséget nektek.:)

2013. jún. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig tartott a vajúdás 2 nap vajúdás után tágultam ki két ujjnyira!
2013. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 29 órát vajjúdtam, kíváncs vagyok hol tartasz kedves kérdező, remélem haamr tudsz már babázni :D
2013. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, mèg aznap megszületett a dràga kislànykàm 12 óra ajúdàs utàn.
2013. jún. 24. 07:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2013. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok.:) Mekkora lett a baba?
2013. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!