Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom még?

Meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés

Kicsi bátorításra lenne szükségem:(

Már szeretnék megszülni, nagyon nehezen viselem már.


Szóval a paraméterek:


37 hetes vagyok, III. fokban érett méhlepény, a baba 3000 gramm becsült súlyú, teljesen be van fordulva......


Ez most jelent valamit?Kicsit hamarabb jöhet szerintetek?

még 2 és fél hetem van a kiírt időpontig... :(



2013. jún. 28. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem nem jelent semmit.Én holnapra vagyok kiírva,de még egy joslófájásom se volt,szerdán másfél ujjnyira voltam kitágulva.Holnap reggel kell mennem megint.

Szóval kitartás még :)

2013. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akár a végéig is kihúzhatod,sőt.Az ismerősönek 40.ik héten III.as-IV fokú volt a epény érettsége 41.héten indították
2013. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem enyhe menstruációs görcseim vannak lassan 1 hete :(
2013. jún. 28. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Jòslò szerintem.3hete görcsölök.

39hkm

2013. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből sajnos semmi nem derül ki.

Hajrá és kitartás!

A vége a legnehezebb...

2013. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De ismerős a kérdésed :-)

Nekem 38 hetesen olyan jóslófájásaim voltak, hogy bent tartottak délutántól estig a kórházban...megvizsgált a doki és azt mondta, hogy menjek haza nyugodtan, de szerinte 100 % (így mondta!), hogy 1-2 napon belül szülni fogok. Ehhez képest a 41. héten szültem. A menstruációs görcsök jönnek-mennek, ez tényleg nem jelent semmit. Nekem a szülés előtti estén voltak kisebb görcseim, de olyanok, hogy még nyugodtan mosolyogtam mellette. A nővérem (4 gyereke van) mondta, hogy majd akkor indul be a vajúdás, mikor már nem tudok mosolyogni a fájásoknál :-)

A lényeg az, hogy a szülés előtti estén görcsölgöttem kb. 1 órát, aztán semmi. Végigaludtam nyugodtan az éjszakát, reggel felkeltem, felültem az ágyon és azt éreztem, hogy valahogy nagyon nem kényelmes ülni, mintha a baba feje már kint lenne, de fájás az nem volt. Bementünk a szokásos kontroll vizsgálatra a kórházba, mire közölte az orvos, hogy majdnem teljesen ki vagyok tágulva (fájdalom és feszítő érzés nélkül!), úgyhogy akár be is költözhetnék egy szülő szobába. Most szerencsére nincs olyan meleg, mint amikor én szültem 2011-ben, talán egy picit könnyebb elviselni. Jó szülést és még jobb babázást kívánok!

2013. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!