Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Van rajtam kívül még...

Isabel25 kérdése:

S. O. S. Van rajtam kívül még valaki akit gátszakadás után rosszul varrt össze a doki?

Figyelt kérdés

Lassan 4hónapja szültem,10perc alatt bújt ki a kisfiam. Nem ért be a szülőszobára orvos,szakadtam faltól falig (3700g) , de főleg felszíni szakadás volt hála Istennek. 2x kérdezte a szülésznő az ügyeletes medikát riadtan, hogy csináljunk e gátmetszést, ott álltak lefagyva mind a ketten. hát nem csináltak. a zárómra is az van írva, hogy gátvédelemmel szültem,miközben ez sem igaz. Egyszerűen a kórház nem volt felkészülve ilyen gyors szülésre.

A doki a varrásra ért be (hozzá teszem rosszul adtak be 3! érzéstelenítő injekciót.., minden tűszúrást éreztem, majd 1órán át..). Azóta nagyon tág vagyok. Intim tornázok, ami segít valamennyit belül,de a bemenet... egyszerűen nem varrtak jól össze. Úgy képzeljétek mintha egy ingen az utolsó gomb nem lenne begombolva. Egy darabot nem varrt a helyére, ami látható. Valamint látom a húgycső nyílásomat is, mert lejjebb került az is, idáig nem látszódott. Mit csináljak, lehet ezt korrigálni?



2013. júl. 2. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak korrigáló műtéttel. De azt ambulánsan végzik, bent se kell aludnod.
2013. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül varrt rosszul össze. Ezen a félregombolt inges hasonlaton jót röhögtem, bocs, nagyon találó :-) Én anno stroke-os archoz hasonlítottam az enyémet. Félig lebiggyedt szájjal...

Szóval mintha az én alsófelemet írtad volna le. Két gyereket szültem, gátvédelemmel, de mindkét esetben repedtem. Ugyanott. Az első szülés után megnéztem a lenti dolgaimat tükörben. Nem örültem neki, de tudomásul vettem, hogy az amúgy esztétikus nunim a múlté. Még fél évvel a szülés után is úgy éreztem közösüléskor, mintha az uram egy krátert próbálna kitölteni. Aztán ez pár hónap múlva rendeződött. A második gyereknél már nem foglalkoztam ezzel, de mára nyoma sincs a félregombolt ing kinézetnek. Nem tudom, ez mennyire általáns, vagy szokatlan jelenség, mert mivel engem nem izgatott a dolog, nem is kérdezgettem erről az anyuka ismerőseimet.

2013. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gátszakadás egyszerűen béna volt a fogadott dokim! :( Vágott, de nem jól varrt össze, nagyon csúnya lett ott minden és el is van csúszva, nekem is kilóg valami, ez két és fél éves volt, most más az orvosom aki már első alkalomkor megjegyezte szülésnél korrigációt hajt végre, mert egy plasztikázni kell. Mindenórás kismama vagyok, de alig várom már, hogy ott lent rendben legyen minden.
2013. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ambuláns műtéttel meg tudják csinálni!

Sajnos én is így jártam,soha többet nem is mentem abba a kórházba.

Ha gondolod és pesti vagy,szívesen megadom a doktornő telefonszámát,aki a helyreállítást csinálta

2013. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ugyanez. Javult a helyzet odalent, vagy változatlan ennyi év után is???
2019. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!