Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénzt illik adni, ha...

Mennyi pénzt illik adni, ha nem magánrendelésre, hanem SZTK-ba jár az ember, de mindig ugyanahhoz az orvoshoz és a szülé st is ő vezeti majd le?

Figyelt kérdés
Nincs magánrendelése, vidékről van szó.

2013. júl. 16. 16:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért egy magánvizit nem ennyibe kerül (sok ismerős szült az elmúlt fél évben, ők 10-12e fizettek magánrendelésen plusz a szülés), ennyit nem tudunk adni. Azt pedig nem szerettem volna, hogy minden alkalommal más vizsgál meg az SZTK-ban a szülést meg ismeretlen vezesse, így maradt ez a verzió.
2013. júl. 16. 22:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Itt a terhesgondozás magánban 6500/alkalom (amikor én voltam terhes 5500 volt).1x mentem sztk-ba a dokimhoz akkor nem adtam neki semmit,mert csak vizelet tenyésztés eredményéért szaladtam be.UH-ra mindig sztk-ba hívott,ott sem kapott semmit.Szülésre miattam jött be 20-at kapott,nem mondta hogy kevés,pedig császárral végződött a vajúdás.
2013. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

dunántúli megyeszékhelyen 7000Ft-ot fizetek terhesgondozásért egy magánrendelésen(én is jártam olyanhoz,akinél 10 ezer volt egy alkalom,de nála olyan technika volt,ami még a helyi kórházról sem nagyon mondható el)

Hamarosan Heves megyébe költözünk,akit ajánlottak dokit 5000ft a magánrendelése és az egyik legjobbnak tartják helyben.

Ha meg nem akartál mindig máshoz menni,annyi a taktika,h mindig azon a napon kellett volna menned,mikor ő van az sztk-ban.

2013. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mondjuk most már mindegy igazából,de én még mindig tartom,hogy nem adnék többet 20 ezernél így.
2013. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat újra! Itt bárkit kérdeztem 9-10 alatt nem tudtak magánorvost mondani (egy barátnőm járt 6000-ért, de ő kedvezményt kapott, mivel EÜ dolgozó). Az, hogy mindig a hét ugyanazon napján menjek, nem megoldható, nem én választom az időpontot, hanem úgy adják, mellesleg két sztk van, ahol terhesgondozás folyik, egyszerre 4-5 orvos van, nem igen lehet válogatni, hogy ki, hová kerül. Megyeszékhely, sok a kismama. Védőnőhöz is kettőhöz kell járni, egy központihoz és egy körzetihez, a 12 hetes UH az egyik SZTK-ban, a 20 hetes a másikban, a vérvétel meg egy harmadik helyen, + belgyógyászat, stb... nem régóta vagyok táppénzen, munka mellett nem tudtam ugrálni, hogy nekem most jó-most nem jó, sajnos. Ez tűnt a legjobb megoldásnak. Még egyszer köszönöm mindenkinek! 33 hkm
2013. júl. 17. 14:43
 16/18 anonim ***** válasza:

így, h alkalmanként is adtál, nem szükséges egy nagyobb összeget adnod a szülésért. szerintem 25-30, max 40e, de akkor már nagyon gavallér voltál.


3. voltam

2013. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
max. 20-25 ezret adnék ezek után Megbeszéltétek, hogy bemegy a szülésedre?
2013. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bocs a késői válaszért: igen, megbeszéltük. Kérdezte, hogy szeretném-e, hogy a szülést is ő vezesse.
2013. aug. 15. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!