Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minel tobben fejtsetek ki a...

Minel tobben fejtsetek ki a velemenyeteket nagyon erdekel mit gondoltok errol? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-on, 31 hetesen kozel 3 kg ra becsultek...itt kezdtem el gondondolkodni, ha eddig osszesen 3 kg ot szedtem fel, ez lehetetlen akkor nem? Mert meg ott a viz a lepeny a + ver stb.... Szerintetek elmertek vagy abszolut lehetseges hogy 3 kg ot szedtem fel es 3 kg a baba?
2013. júl. 19. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt ezek as mérések csak becslések, tehát időnként igen nagyot tudnak tévedni. Nekem pl azt mérték, hogy kb 3300-3500 g lesz a lányom, erre 4150 g-mal született. És ellentétes példát is, sógornőmnek 3200 g-ra tippelték, ehelyett 2700 g-mal született, ez is fél kg eltérés, ez rengeteg ilyen pici korban.

Másrészt én az egész terhesség alatt 2 kg-ot szedtem fel, mert az első 14 hétben nem sok minden ment le a torkomon az állandó émelygés miatt, a vége felé pedig már a gyomromat nyomta nagyon a babám, amiatt nem tudtam enni. Mégis ahogy írtam 4150 g volt a lányom. És emellett még a placenta, magzatvíz, stb... Szóval összességében fogytam kb 8 kg-ot, ennyi :)

Nekem inkább az fura, hogy a 31. héten ilyen nagy a babád, mert az utolsó 2 hónapban hízzák a legtöbbet. Nem azt írták a papírodra, hogy a fejlődési prognózis szerint a 40. héten ennyi lesz?

2013. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
abszolut lehetséges bár én azért kétlem hogy máris 3kilo legyen,de amugy lehetséges mivel sokan vannak akik fogynak a terhesség alatt,pl ha mondjuk 60kilorol kezded,rosszullétek vagy étvágytalanság miatt fogysz 2-3kilot de közben a baba nő a pocakban+lepény+viz mint ahogy te is irtad igy összesen 6kilot hiztál de a kezdethez képest mégis csak 3at,érted?!
2013. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok amugy nekem mikor a 36.héten beindult a szülés és megvizsgáltak azt mondták maximum 2500gramm ehelyett 3100al született meg még aznap a fiam szoval erről ennyit
2013. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerosom 3,2 kilos babat szult, es 2 kg-ot hizott terhessege alatt. mondjuk dietan volt, de akkor hol a tobbi "tartozek" sulya? :)
2013. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34 hetesen 4 kg-ra becsülték a második gyermekemet. Ehhez képest napra pontosan a 40. hétre született kereken 3 kilóval, úgyhogy ennyire pontosak ezek a becslések.
2013. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem 34.héten a doki 3800-ra becsülte, ahhoz képest időre 3400-ra született. szerintem lehetetlen pontosan meghatározni ezt..
2013. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemet 4 kilosra becsülték, mindkettő 3500 g. Lett.
2013. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyi, nekem szülés előtt egy nappal 3700 grammosra jósolták, és másnap megszületett 4,5 kilóval. Igazából szerencsés alkat vagy, én irigyellek:) Remélem én is megúszom ezt a terhességet kb. 5 kg plusszal, mert a kisfiamnál elszaladt velem a ló sajna. Kitartás, és ne aggódj emiatt szerintem:)
2013. júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!